חוגגים 10 שנים לפורטל

עומרי חיון מגיב לגל אוחובסקי: "להוציא חבר כנסת מהארון ובמקביל לבקר אותי זה בהחלט משעשע"

עומרי חיון

01/03/2013

17:46

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

גל אוחובסקי פירסם היום טור דעה במגזין סוף השבוע של מאקו בו הוא טוען "עומרי חיון פרסם תמונות של כמה שחקנים שעשויים להיות מושא השמועות ושאל את קוראיו מה הם חושבים, והמגיבים מצידם מיהרו לנחש, כך שמי שנכנס לבלוג שלו, לא יכול להחמיץ את העניין. האאוטינג של חיון יצר כמובן דיון סוער ברשת." החלטתי להגיב לאוחובסקי בטור משלי.

אני מחבב את גל אוחובסקי, עד כמה שאני יודע זה הדדי, וזאת תגובתי לטור של אוחובסקי המבקר את "האאוטינג" שעשיתי לדבריו השבוע. הדעות שלי ושל אוחובסקי די דומות למען האמת, אוחובסקי עצמו מוציא מהארון חבר כנסת שמעדיף להישאר שם. הדיון על האם זה בסדר שחבר כנסת בישראל צריך להיות בארון קיים, אך המעשה לא שונה מהמעשה שלי.

כאשר מפורסם/מוביל דעה בוחר לעשות שימוש בקהילה ובסרט המדבר על אהבה בין גברים אך בוחר להסתיר את הנטייה המינית שלו זה פסול בעייני. אני לא שופט ולא אלוהים – למעשה גם לא עבדתי בחצי שנה האחרונה ככה שאותו חבר כנסת לא עניין אותי כאייטם בדיוק כמו כל אחד אחר.

מאות אנשים שאלו אותי בימים האחרונים מי הוא הכוכב הגאה, היום שהתראיינתי לתוכנית של שי גולדן בערוץ 2, דקות לפני השידור רצו באולפן שמועות ושמות של סלבס בארון, זה כאמור בסדר. לומר בין חברים מי הומו ומי לסבית זה בסדר, גם באולפן שיש בו עוד עשר אנשים אחרים זה בסדר.

אז צר לי חברים – כל אחד ואחד מכם ששאל או סיפר אפילו לאדם אחד עשה את אותו מעשה שאני עשיתי ואף גרוע יותר.

הכתבה בישראל היום שהתפרסמה לפני לא שונה בהרבה מהכתבה שאני פרסמתי. לא חשוב איך תנסו לסובב את הסיפור הזה, עצם ההתעסקות באדם בארון אם היא פסולה מהיסוד בעיינכם, היא לא מקובלת. לא חשוב כמה מילים יפות נשפוך מסביב וכמה ננסה ללטש את הכתבה שתצא מעודנת. אפשר לומר שעומרי חיון הוציא אדם מהארון או שאפשר לומר שאני פשוט הייתי הכי פחות מתיפייף (וזו האמת).

עשיתי ואני אמשיך לעשות פרויקטים מדהימים ומקסימים למען הקהילה הגאה ואמשיך לתת דוגמא אלפי צעירים שיש הרבה דברים שצריך להתבייש בהם אבל לא בזהות המינית שלנו. אני לא מאמין בארונות יותר, אני חושב שכל אחד מאיתנו בעיקר הגאים בנו שמחזקים את ההסתרה, מיישרים קו עם שינאת החינם שיש נגדנו.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן