רשמי! הסרט המטלטל והמדובר על סיפור חייו של עומרי חיון עם גיל ריבה ישודר ב-26.6.22

גיל ריבה יפיק סרט דוקו בשיתוף עומרי חיון שישודר בבכורה ב-26.06.22 קרוב ליום מותו של דודו טופז ז"ל כוכב ערוץ 12. הסרט יחשוף את אופיר קדם ואחותו תמר קדם והאלימות והתעללות הקשה שהפגין נגדי ב-2016 עד שניסה לרצוח אותי בחופשה בתאילנד.

בגיל 30 אחרי חצי עשור של עבודה וכתיבה על אנשים אחרים הגיע הזמן שתכירו את עומרי חיון האמיתי – לא זה שהרסו את שמו ואת נפשו. הסרט יחשוף את אופיר קדם (א.ק) האלים וסדיסט מתעלל ואכזר אותו הכרתי בשנת 2015 ונפרדתי ממנו ב-2016 אז הוא ניסה לרצוח אותי ולהפיל אותי מהגג בתאילנד. אופיר ככל הנראה מחבל שתול יחד עם תמר אחותו אימו ענת ואבא שלו ניסו והחבר האלים שלו עידו שגרמו לי לקריסה קשה נפשית ותקשורתית ואף אופיר ניסה להפיל אותי מהגג בתאילנד מה שגרם ל פוסט טראומה כואבת ועצובה שאני מתמודד איתו כבר במשך 6 שנים

עוד בסרט נחשוף אחרי חברת פייסבוק ו'קשת 12' פעלו להרמת העמוד "ישראל בידור" ובצירוף של הון שלטון הזרימו מאות אלפי עוקבים לעמוד של דוד סער מ"ישראל בידור" מה שאומר שרוב העוקבים בעמוד מזויפים או התקבלו במרמאה על ידי עדי סופר מנכלית "פייסבוק" אגב באותה תקופה פייסבוק הטילו מגבלות על החשבונות שלי בפייסבוק ובאינסטגרם ובתור הראשון בתחום הרשתות היה אני לפני 13 שנה לפני פייסבוק ואינסטגרם הפכו אותי לכלום היו לי מליוני מעצרים היום אני מקבל 7 לייקים לפוסט במקום 6,000 כמו בדרך כלל שהיה בעבר.

הגשנו תביעה נגד פייסבוק עם העורך דין גיא אופיר שהצליח להחזיר את "סטוטסים מציצים" בבית המשפט.. עוד יחשף מתן חיון אחי התאום או הבכור לדבריו שניסה לרצוח אותי עשרות פעמים ושיתף פעולה עם עבריינים מדובר באדם אובססבי שלא הניח לי 30 שנה וגנב ממני מאות אלפי שקלים ויש לו דם על הידיים. תשאלו את ערוץ 13

הסרט המדובר ישודר ב-26.06.22 באתר יו-טיוב – הולך להיות מעניין. חלק מהציולמים החלו וחלק מצטלמים בימים אלה בנוסף תוגש תביעה על סך 6 מיליון שקל נגד בית החולים אברבנל, בית החולים למתמודדי נפש נס ציונה, רשות המיסים, שבס ואותו אקס אירני שתול – אופיר קדם. עורך הדין שמייצג את חיון מייצג גם את א.ק בפרשת תאיר ראדה – דניאל חקלאי. נזכיר שתאיר ראדה נהרגה ב-6.06.2006 בקצרין.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן