רק בת 26!!! זאת החברה הפצצה חדשה דוגמנית לוהטת של אייל גולן

הזמר מאבד גובה ברשימת השמיעות השבועיות. עומר אדם נושף בעורפו. "פעמון" ממשיך לככב, התאוששות מפתיעה ל-"לך לישון"

דירוג היוטיוב השבועי התפרסם היום ונראה כי יש תזוזות משמעותיות ברשימת השמיעה של הישראלים, שמוותרים על אמנים כמו אייל גולן, ומעדיפים אמנים צעירים יותר. "פעמון" של נועה קירל ואיתי גלו הוא, שוב, השיר המואזן ביותר ביוטיוב ישראל בשבוע שהסתיים ביום חמישי האחרון, כך לפי הנתונים שמפרסמת גוגל. לא רק שהוא שמר על מקומו, אלא שמספר הצפיות השבועי שלו אף עלה ביותר מ-3% בשבוע הרביעי שלו באוויר וחצה את רף ה-800,000.

למקום השני חוזרת אנה זק עם "לך לישון", שרשם עלייה של 6.5% במספר הצפיות השבועי, ועקף פעם נוספת את "חסר/ה לי ברמות" של בנאל בן ציון ושירז אברהם, שירדו למקום השלישי; ההפתעה של השבוע נמצאת במקום הרביעי, בדמות מור רביעי ואבי אבורומי בשיר "חצי שלי", שרשם בשבוע הרביעי שלו בטבלה זינוק של כמעט 14% במספר ההאזנות. במקום החמישי דורכים שחר סאול, אגם בוחבוט ונורוז עם "דובשנייה"; מי שרושם צניחה חדה הוא אייל גולן, ששירו החדש "בזמן האחרון" יורד חמישה מקומות, מהרביעי לפני שבוע לתשיעי בלבד השבוע בעקבות מספר האזנות נמוך בכמעט 30% מאשר בשבוע שעבר.

ברשימת האמנים המובילים אין שינוי בדירוג החמישייה המובילה, אך מעניין לבחון את ההפרשים: אייל גולן מאבד רק כאחוז ממספר ההאזנות השבועי ועדיין קרוב למדי לרף ה-10 מיליון האזנות שבועיות – מספר כמעט בלתי נתפס, במדינה שמספר התושבים הכולל בה נמוך מזה; עומר אדם מצמצם את ההפרש בכמעט מיליון צפיות שבועיות בזכות זינוק של 15.5%; עדן חסון גם הוא מזנק פעם נוספת, ביותר מ-13%, ומספר הצפיות השבועי שלו עובר את רף ה-4 מיליון והופך אותו לזמר היחיד בשנה האחרונה מלבד גולן ואדם שחצה את הרף הזה; עדן בן זקן רושמת עלייה קלה של כשניים וחצי אחוזים; ונועה קירל שומרת על המקום החמישי עם עלייה של כ-4%.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן