יוצר "השיר שלנו" חושף: "רצינו שרן דנקר יצא מהארון ויפרד מנינט בפרק האחרון"

תסריטאי השיר שלנו אורי גרוס חשף שבאיחוד של הסדרה זוהר להט אותו משחק רן דנקר – יצא מהראשון אחרי שהוא ונינט כבר הורים לארבעה ילדים.

יוצר "'השיר שלנו" חזה את העתיד? תסריטאי השיר שלנו אורי גרוס חשף שבאיחוד של הסדרה זוהר להט אותו משחק רן דנקר, יצא מהראשון אחרי שהוא ונינט כבר הורים לארבעה ילדים – מתי יעלה האיחוד? האם ההצלחה של שנות האלפיים תחזור שוב לתודעה גם ב2022?

אורי גרוס פרסם הודעה בבלוג האישי שלו ובה נכתב: "לא יודע אם יהיה אי פעם איחוד בפועל של הסדרה 'השיר שלנו'". לאורך השנים צצו ועלו הזדמנויות להתאחד, בפורמטים שונים והרכבים שונים – בינתיים זה לא קורה ואולי גם לא יקרה. זה לא מונע מהדמויות להקיש מדי פעם על איזו דלת פנימית ולהגיד שלום. אז כאמור לא יודע אם יהיה פעם איחוד, אז חשבתי לעצמי בשביל מה צריך הפקה וצילומים והערות ושנתיים מהחיים אם אפשר פשוט… לדמיין".

עוד כתב: "שנמאס לי לחכות ושסוג של איחוד לא מחייב יכול לקרות גם ביני לבין העוקבים שלי וצופי הסדרה הנאמנים. אז העליתי טעימה ראשונה באתר שלי. הרעיונות מגיעים תמיד מאותו מקום קסום בשם 'לך תדע'. אני אישית מגלה שהדמויות נשארו לי טריות בכתיבה כאילו עזבתי אותן אתמול, רק התבגרו ביחד איתי. מהתגובות שאני מקבל מי שקורא מאוד מזהה את רוח השיר שלנו".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן