אופירה אסייג חושפת אמת מטלטלת: "חסנתי את הילדים שלי מקורונה וזה הדבר המצמרר שקרה להם"

אופירה אסייג הודיעה שתחסן את הילדים שלה בחמישי הקרוב: "לא לוקחת סיכונים – ברור שזו החלטה אישית של כל אחד ואחת מכם, אבל לא בא לכם לחזור לשיגרה?"

אופירה אסייג תחסן את הילדים שלה ובמונולוג מעניין היא הסבירה מדוע זה צעד חשוב: "מה קרה לאזרחים שקיבלו רגליים קרות והחליטו לא להתחסן? מי שוב הפחיד אותם? למה אנחנו דוגלים במדינה הזאת באפקט הפחד כמעט בכל נושא?! הרי חיכינו לחיסונים של פייזר כמו לביאת המשיח, מה קרה בדרך?? אני משתגעת שהפחד חלחל לכמות עצומה של אנשים. והאמת? כואב לי ממש, כי הדרך היחידה לחזור לשיגרה היא להתחסן, כמה שיותר מהר וכמה שיותר אזרחים".

עוד אמרה: "אני מודה, בהתחלה חששתי מקסימום. כשקיבלתי בערב הראשון של החיסונים הצעה להתחסן ולתת דוגמה, סירבתי בנימוס בטענה שעם כל הכבוד לדוגמה ולשם אופירה אסייג, האוכלוסייה המבוגרת קודמת לי. אחר כך נכנסו בי כאלה פחדים וחרדות שאמרתי לשני מקורבים אליי שאם אתמוטט אחרי החיסון אני מבקשת רק שישמרו לי על הילדים".

על עצמה: "התחסנתי. קצת נחלשתי, היד לא זזה, שתיתי טיפות אופטלגין לפני השינה וקמתי חדשה! חדשה עם ביטחון כמו של משרד הביטחון. אז כן, גם לי עלו מחשבות מה יהיה האימפקט בעוד עשר שנים מהיום, מה יעשה החיסון לגוף שלנו. אבל הייי, כל העולם עם אותו חיסון!!! מי יקח סיכון לפגוע בעולם שלם?!"

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן