שמועות בתעשייה! "הזמרים אייל גולן וליאור נרקיס מתו בתאונה קשה"

שוב שמועות שקריות על מוות של זמרים. פוסט של האקרים רץ ברשת ומתפרסם בקבוצות ב"פייסבוק" ומבשר כי  ליאור נרקיס ואייל גולן נפטרו.

שוב פעם אייל גולן מוכרז כמת בעודו בחיים אבל הפעם גם הזמר ליאור נרקיס מדווח כי לקה בהתקף לב ומת אחרי הפרידה מספיר אשתו. כל זה קורה בדיוק כאשר משרד הבריאות דיווח על התפרצות הנגיף שוב פעם בישראל. האקרים מחו"ל ניסו להביא לכניסות של גולשים ישראלים ללינק זדוני על מנת לפרוץ למחשבים. זאת לא הפעם הראשונה כאמור ומדובר בפייק ניוז לחלוטין. שניהם בחיים.

אגב, לא רק זה, גם מחלות סופניות ושאר ספקולציות שהיו על אחריותם של המפרסמים בלבד. מספר בעלי חשבונות בפייסבוק פרסמו פייק ניוז לפיו גולן נפטר בבית. דבר שהוא לא נכון כלל. זה לא חדש שידיעות מזויפות רצות ברשתות החברתיות ומתחילות גל של פאניקה ובהלה, לכן תמיד חשוב להיות זהירים ולא לצרוך ידיעות מאתרים פיקטיביים.

הפעם זה הסתיים בצורה חיובית ונקווה שגם בעתיד. כזכור, לאחרונה גם רוני דלומי ויונה אליאן הוזכרו בפוסטים דומים. הראשונה שמעה כי גולשים הפיצו בפייסבוק ובווטסאפ הודעה לפיה "הזמרת הישראלית נמצאה בביתה ללא רוח חיים, בעקבות נסיבות טרגיות שהביאו למותה". על אף שההודעה לא יצאה מטעם שום מקור אמין וטרם היה ברור מה בכלל הוביל לפרסומה מלכתחילה, פורסם מיד כי גורמים בסביבתה של דלומי, מיהרו להרגיע את השמועות ודיווחו כי הכל בסדר.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן