האם ליאור נרקיס ואשתו ספיר הגיעו לרבנות?

ליאור נרקיס ואשתו ספיר הגיעו לבית הדין הרבני ופתחו בהליך גירושים – כמו כן הם הסירו עוקב באינסטגרם אחד מהשניה – זה הסוף?.

ליאור נרקיס ואשתו עלו לכותרות בגלל הודעה על גירושים אבל האם זה הסוך? השניים החליטו לא לעקוב אחד אחרי השניה יותר ברשתות החברתיות אבל כמה שעות אחר כך נרקיס החזיר עוקב לאשתו לשעבר ואף כתב: "גם לנו יש עליות וירידות. כמו המון זוגות אוהבים. אנחנו גם רבים, מתפוצצים, מדברים וממשיכים הלאה".

עוד ציין הזמר: "חבל שהכותרות עפות מכל עבר וללא ביסוס. המשפחה היא ערך עליון בשבילי ובשביל ספיר ואנחנו אוהבים מאוד. יום נישואים שמח לנו". כזכור, רק לפני שלושה חודשים משבר גדול ונוסף פקד את הזוג המפורסם הזמר ליאור נרקיס ואשתו ספיר נרקיס, משבר זה מצטרף לעוד מספר משברים שכבר היו לזוג בעבר.

במשברים מהעבר, הזוג המפורסם הסיר אחד לשנייה עוקב באינסטגרם (מה שנחשב למשבר קשה מאוד ביחסים בעידן הרשתות החברתיות ששולטות) ואף מחקו תמונות זוגיות משותפות האחד של השנייה מחשבונות האינסטגרם זה של זו, והתחוללה סהרה בביתם, מול אורחים, מכרים וחברים – כל זה גרם לכך שסרן שמעותי עבד שעות נוספות ודיווח על קרע ניכר ביחסים ואולי אפילו אפשרות של גירושים.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן