"עלק יותר טוב מאייל גולן" – עוד לא שמעתם את הזיופים הקשים של עומר אדם???

סרטון זיופים מביך של עומר אדם רץ בימים האחרונים ברשת בו נראה הזמר מתועד כשהוא על במה מופיע ושר בצורה לא טובה בלשון המעטה – מה קרה שם?

במסגרת ערב הוקרה ותרומה של עומר אדם לילדים חולי סרטן הוא שר את הלהיט החדש שלו "חצי דפוק" בזיופים. התגובות קטלו אותו: "החברה שלי בחאפלה לא מזייפים ככה – וואי איזה זיופים, איזה בושות. אף זמר לא יגיע לאייל גולן. לאייל זה לא היה קורה" וכדומה.

מטעם העמותה נמסר: "ניתן רק לדמיין אמן מול כך הרבה ילדים חולים שמחכים רק לראות אותו, ולהבין את השמחה שהוא נותן להם ואת ההתרגשות שזה מעביר בו. קרן חיוך של ילד המלווה ילדים חולי סרטן קיימה אירוע הפנינג לילדים החולים ובני משפחותיהם בהאנגר 11 . הזמר עומר אדם המלווה את העמותה במהלך שנת הפעילות שלה נרתם לאירוע באופן מלא מעבר להופעה דאג לכל הדברים מסביב ולזמרים נוספים שיגיעו לשמח את הילדים, תוך שהוא מעלה אינסוף ילדים וילדות לבמה ונותן להם לשיר איתו להגשים להם חלום ולא היה אפשר לפספס את ההתרגשות שאחזה בו".

עוד אמרו:" הערב היה מלא בשמחה, אושר וחיוכים של הילדים החולים שזכו לצאת לכמה שעות מהשגרה היומיומית הקשה שהם חיים לצד המחלה הארורה לערב כיפי שכולו בשבילם ולמענם. קרן חיוך של ילד מודה לעומר אדם על הליווי שלו במשך כל השנה ועל האירוע הנפלא שארגן לילדים".

@davidergi

איפה כל אלה שמשווים את עומר לאייל #😂 #פוריו #עומראדם

♬ צליל מקורי – David Ergi

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן