מה מצבה??? אילנית לוי עברה ניתוח קיסרי ואיבדה דם ואושפזה ל14 יום בבית החולים

הניתוח של אילנית לוי ילדה בקיסרי גרם לה לאבד הרבה דם,  היא עברה אחריו עוד ניתוח ואושפזה ל14 ימים.

הדוגמנית אילנית לוי חשפה את מה שעבר עליה במהלך הלידה וגם אחריה. מתברר כי הניתוח של אילנית לוי ילדה בקיסרי גרם לה לאבד הרבה דם,  היא עברה אחריו עוד ניתוח ואושפזה ל14 ימים. "עברתי ניתוח קיסרי. קשה לי לתאר במילים נראה לי שיעבור הזמן ויהיה לי יותר קל, גם אלין וליאם נולדו בקיסרי. הניתוח הקיסרי הסתבך".

עוד אמרה: "יש עניין של הידבקויות מקיסרים שעברו, ההידבקויות הובילו קצת לסיבוכים, מה שגרר ניתוח שני ושני הניתוחים הללו גרמו ל-14 יום אשפוז. שבועיים בבית חולים, כאבים שלא ברא השטן, וזהו בגדול. אחרי שבועיים הגענו הביתה תודה לאל עכשיו זה מאחורינו, אני מתאוששת פיזית ונפשית שזה לא פחות חשוב וקשה. כי כרגע זה ממש טראומה אבל אנחנו מאחורי זה".

לסיכום אמרה: "בימים הראשונים לא הייתי איתנו ולא יכולתי להיות עם הילדה וכל אמא תבין כמה זה קשה כשאת מתה לגעת ולהרים, אני לא אמשיך כי לא בא לי לבכות עוד פעם. פיזית עכשיו אני ממש בסדר, נפשית גם, עוד מעט אני יהיה יותר טוב". על בעלה אלירז שדה אמרה: "הוא חווה את הפחד והכאבים לא פחות ממני. לא זז מבית החולים, שבועיים לא זז מהמיטה שלי, יש לי את הבעל הכי אלוף בעולם ויש לי את הילדה הכי מתוקה בעולמות".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן