נשבר הלב: אמא של מלי לוי מתה

בראיון לקשת סיפרה הדוגמנית על הימים הקשים שעברה עד שאמא  שלה נפטרה מהמחלה הקשה – עכשיו היא מקווה להתאושש

מלי לוי סיפרה איך הכל החל בדמעות בראיון שהעניקה לחדשות 12: "אני זוכרת שבאתי לאודישן עם אחריות שאני חייבת לקחת את התפקיד – אימא שלי חולה, אני לא יכולה לאכזב אותה – וזה מה שהיה. כל התפקיד הזה מוקדש לה, לצערי היא לא זכתה לראות את הסדרה. כשאני מסתכלת על זה אחורה, אימא שלי גססה ואני מצאתי את עצמי בין שתי סדרות במקומות נידחים בארץ – נסיעות לצפת ובין תל אביב לירושלים, כי אני צריכה להיות איתה, והרגשתי מאוד מתוסכלת שלא יכולתי להיות שם 24/7 עם אימא, להחזיק לה את היד".

אני מבחינתי כבר ברילוקיישן – עושים שם השתלה, שנה אחרי ההשתלה צריך להיות שם ואסור לחזור לארץ", לוי משחזרת. "גם שם קיבלנו 'לא', כי היא הייתה מבוגרת. אני ממש זוכרת את הסצינה הזו – היינו שם אני, אחותי, אחיין שלי, אבא שלי ואימא שלי ואנחנו יושבים מול הפרופסור ואני אמורה לתרגם את מה שהוא אומר והוא אומר שהוא לא משתיל אותה".

"הרופא אמר 'אם זו הייתה אימא שלי אני לא הייתי משתיל אותה וזו העצה שלי אליכם'. אימא שלי אמרה 'תגידי לו שאני מוכנה למות על שולחן הניתוחים ולדעת שעשיתי הכול'. אני מתרגמת לו את זה, הוא משפיל ראש ואומר 'סורי'. ואז הגיעה הקורונה. כל מי שמת מקורונה, הריאות שלו לא שמישות".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן