אמיר שורוש (ראמזי) מ"קופה ראשית" חושף את הגזענות הקשה שחווה

אמיר שורוש הגיע לטקס פרסי גלי צהל וכאשר נשאל על הגדרתו מבחינה דתית הוא ענה תשובה מפתיעה במיוחד – מה דעתכם?

בימים אלו אמיר שורוש עובד על מופע במה קומי אישי. לא סטנד־אפ אלא מופע עליו, על סיפור חיו. לא משהו כבד אבל כן יהיו רגעים דרמטיים. הוא משחק בקומדיה החדשה 'ניקוי ראש שב״כ' את מחמוד השיפוצניק של סגן ראש השב"כ. מתפתח שם משולש רומנטי שיכול להרוס את מינויו כראש השב"כ. כל ההצגה מסתובבת סביב הניסיון להסתיר את הרומן.

בין לבין הוא התפנה להגיע לטקס פרסי גלי צהל וכאשר נשאל על הגדרתו מבחינה דתית הוא ענה תשובה מפתיעה במיוחד: "קשה לאנשים לקבל את זה שגם חוויתי גזענות וגם חוויתי חיים רגילים". עוד הוסיף: "היום יש את 'קופה ראשית' וצילומים לעונה השנייה של 'שקשוקה' בחינוכית, הסדרה "בלוגה בלוז", הסרט 'קרב אוויר' של רועי הורנשטיין על מבצע של חיל האוויר במלחמת ששת הימים. ב'ארץ נהדרת' אני מגלם את מנסור עבאס, עלי סלאם ואביר קארה, שהוא לא ערבי אבל יש לו שם יותר ערבי משל כולם".

לסיכום אמר: "לפגוש את הצוות של 'ארץ נהדרת' בחזרה הראשונה לפני הצילומים היה מרגש. הם חיבקו והתייחסו אליי כל כך יפה. כמה שהם מוכשרים, ככה הם טובים. וכמובן הקמפיין של ראמזי לסופר אלונית". אמיר שורוש התחיל להכין שיעורי בית רק כשנהפך לשחקן. הוא פרפקציוניסט אפילו בהכנת חביתה, ילדותו באילת עשתה אותו מגניב, הוא היה שמח לשבת לבירה עם טופאק, אנשים שאינו מצליח לקרוא מפחידים אותו והוא אוהב להוציא כסף על רהיטים.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן