זה הדבר המצמרר שקרה לבת הקטנה של אייל גולן

אייל גולן ואילנית לוי עשו סטופ לעיסוקי היום יום שלהם ובירכו את אלין גולן ואמא של אייל גולן לרגל יום הולדתן שחל באותו היום בדיוק

בפוסט מרגש שהעלה הזמר הוא ברך את ביתו אלין ואת אמא שלו. הוא והגרושה שלו, עשו סטופ לעיסוקי היום יום שלהם ובירכו את אלין גולן ואמא של אייל גולן לרגל יום הולדתן שחל באותו היום בדיוק. גולן כתב: "איזה יום מיוחד..יום הולדת לבתי הנסיכה ולאמא שלי היקרה, אני מאמין שאין מקריות בעולם ולא סתם נולדתן באותו היום".

עוד ציין: "אלין שלי, איזו ילדה מדהימה את, איך גדלת לי כל כך מהר, כזאת חכמה, רגישה, בוגרת, אחות למופת לאחייך שמעריצים אותך, עם לב כזה ענק וכמובן הכי אלופה בטיקטוק. תדעי לך שאבא הכי גאה בך בעולם, תמיד יודעת לראות את הטוב בכל דבר, לעטוף אותי ברגעים קשים ולשמוח איתי ברגעים מאושרים. אני אוהב אותך ברמה שאי אפשר לתאר במילים ולצידך בכל מה שתרצי, תבקשי ותחלמי".

על אימו כתב: "אמא יקרה שלי, כמה אני ואת עברנו וחווינו ביחד, רק אני ואת יודעים. אני רוצה לנצל את היום הזה בשביל להודות לך על החומה שאת עבורי, האהבה האינסופית ובעיקר על כל מה שהענקת לי, אני לא אשכח את זה לעולם. שרק תהיי לי בריאה, חזקה ומאושרת! יום הולדת הכי שמח שיש אהובות שלי".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן