דעה שהפכה לויראלית: "איתמר מחתונה ממבט ראשון הוא גבר מתעלל"

אחרי שביקש שוב ושוב את קארין הנסוגה, איתמר מחתונה ממבט ראשון תחת מתקפה ברשת מהגולשים שטוענים שהוא הולך להיות בעל מתעלל – האמנם?

איתמר מחתונה ממבט ראשון תחת מתקפה ברשת מהגולשים שטוענים שהוא הולך להיות בעל מתעלל – כל זה קורה כאשר הוא ביקש שוב ושוב מאשתו קארין להתנהל לפי החוקים שלו – הדבר עורר את זעמם של הגולשים ואחת מהן העלתה פוסט  שזכתה לתהודה גדולה: " בימים אלה יוצא לכל צופי חתונה ממבט ראשון לחזות במשהו שנדיר לתפוס אותו על מסך – איך מתחילה מערכת יחסים מתעללת".

"איך זה נראה כשבן אדם שמגיע לתוך קשר עם תחושה של בעלות – כלומר, אני בעל הבית, אני מגדיר ומחליט ובודק ומבקר – אני מחלק את הציונים, אני מלהק את הדמויות בחיי ואת צריכה להתארגן על עצמך ולהתאים לי. אין פה שניים, יש אחד – סובייקט, ואובייקט – המושא שלו, שאמור להענות לצרכיו. מה קורה שאל תוך המערך הרגשי הזה, הפריוולגי, השבע, המרוכז בעצמו, הנרקסיסטי, נכנסת אישה שיש לה, כמו כולנו, קצת חוסר בטחון בעצמה? שיש לה נטיות של אובר השגיות, אובר ביקורתיות עצמית?"

"מישהי שבצורה כל כך נוגעת ללב אומרת – האיפור הוא ההגנה שלי. ובמקום לשאול על מה היא מגנה, להתענין בה, הגבר ש״שודך״ לה מבקר אותה שוב. מנסה להפוך אותה לדמות שהוא ירצה, מעלה אותה ומוריד, ובעיקר מנסה ללא הרף לשלוט עליה – על מה שהיא אומרת, עושה, מבשלת, מתאפרת, איך שהיא ומה שהיא באה איתו. לכאורה כדי לבדוק ״האם זה מתאים לו״, אבל בעצם, כדי להרגיע אגו ממש ממש שברירי ולא מפותח. ושימו לב איך הוא לעולם לא מרוצה"'.

"כמעט כל סצנה בין השניים האלה מכווצת אותי. הצורך שלו (ושל החברים שלו!) להקטין אותה פשוט זועק מהמסך. כמעט כל משפט שלו זה או מקל או גזר, והיא מתפתלת לרצות אותו בשם ״התהליך״. והפסיכולוגים המהוללים, במקום לקרוא לילד בשמו, לשים את איתמר במקום, להעיף אותו מהתוכנית כי הוא באופן ברור לא צריך להיות כרגע בקשר זוגי עד שהוא משקם את הנטיות הכוחניות שלו והרצון להקטין ולשלוט – במקום זה, מנסים לייעץ לקארין מה לעשות כדי לזכות בו. איכס. איכס".

"איתמר נראה כמו הגולדן בוי הישראלי, מצליחן, חם, עם משפחה אוהבת, לכאורה השידוך המושלם. אבל מתחת לזה מסתתר אופל, אופל נפוץ יותר ממה שהיינו רוצות להגיד לעצמנו. וזה לא סתם שבאף ביקורת על התכנית הענין הזה לא עולה. מכנים את קארין ״סמרטוט רצפה״. מבקרים את ההתרפסות שלה. ישראל ההטרונורמטיבית לא רואה את האופל הזה בתוך עצמה – מי שקורבן, זו אשמתה. אז הזהרי לא לפול לטלפי טורפים בביתך הפרטי, אבל גם לא בפריים טיים של הכי מיינסטרים של הראליטי. גם שם תהיי לבד".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן