חשיפה! עינת ולירון מ"חתונה ממבט ראשון" נפרדו או שהם יחד?

הזוג החדש של חתונמי לא החזיק מעמד? בפוסט שהעלתה עינת בן משה היא חשפה כמה פרטים חשובים

הכלה של לירון מחתונמי, עינת בן משה, בחרה לסכם את השנה באינסטגרם. היא כתבה: "רגע לפני שהשנה החדשה מתחילה, הגיע הזמן להודות על כל מה שהיה בשנה שמסתיימת. על ההזדמנויות המדהימות שקיבלתי, על הרגעים המאתגרים שחיזקו אותי, על החוויות הקסומות שהטעינו אותי באנרגיה, על כל השיעורים שלמדתי, על ההתנסויות הבלתי פוסקות שאפשרו לי לבחון את דרכי ללא הפסקה, על האנשים שליוו את דרכי, אלו שמלווים כבר שנים ואלו שנכנסו אל חיי השנה. וגם על אלו שיצאו ושחררו אותי מחיים שלא מאפשרים לי לפרוח".

עוד ציינה: "זאת הייתה שנה לא פשוטה. לא פשוטה בכלל. לפעמים הרגשתי שאין אדמה יציבה לשים עליה אפילו רגל אחת. אבל בהסתכלות לאחור היא הייתה כל מה שהייתי צריכה בשביל לצמוח. להשתחרר מדפוסים ישנים ולמצוא את עצמי. יש תחושה של טעם לוואי מר עם סיום השנה הזאת".

לסיכום כתבה: "ההרגשה שאנחנו לא באמת בסדר אבל ממשיכים לתפקד. תקופת החגים היא זמן טוב להתכנס ולהחלים. לפתוח את הפצעים. לבקש סליחות ולהתחיל את השנה החדשה עם אופטימיות זהירה שנוכל גם לעשות טוב. שנוכל להרים אחד את השני, שנמצא את הטוב, שננסה לעזור אחד לשני, שנלמד ונתפתח, שנהנה מחברת האנשים סביבנו, שנאכל ונשתה ונצחק ונבכה והעיקר שנהיה בריאים. שנה טובה".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן