גילי ארגוב חושף: "חגגתי יום הולדת שלי אצל זונה פצצת על, 450 שקל"

הלילה הסוער של גילי ארגוב – הזמר חגג יום הולדתו ה-48, וסיכם בפוסט ארוך ומפורט בעמוד הפייסבוק שלו עם תיאורים קשים במיוחד

הפוסט של ארגוב הצליח לעורר סערה בגלל החשיפה הלא פשוטה, שהוא בילה עם נערת ליווי. כך הוא כתב: "בליתי את יום הולדתי ה-48 לבדי בבית, בדד, גלמוד ובודד, כמו עץ עזוב בשלכת", הוא כתב. "לשמחתי חיממתם לי את הלב עם המון ברכות ואיחולים, אבל מצאתי את עצמי לבד בבית, מצפה ומחכה לטיפה של פירגון מהתעשייה. מפיקים, אומנים, משרדי הפקות, משרדי תרבות, כתבים ואנשי תיקשורת – לצערי לא קיבלתי אפילו לא טלפון אחד, וגם לא הודעה".

אני מנותק מהמשפחה משני הצדדים. גם של אמא שלי וגם של אבא שלי. סיכסוך של שנים, ושימותו הקנאים. אז חשבתי איך אני מבלה ביום ההולדת שלי. אולי מועדון? אולי סרט? אולי מסעדה? אולי תל אביב? אולי דיסקוטק? חשבתי וחשבתי ולא מצאתי כיוון, ובסופו של דבר סיימתי את הערב אצל נערת ליווי ז'ורנל, יפה כמו פוסטר, בול הטעם ובדיוק היא מה שחיפשתי".

"תחת בצק, חזה אגסים, חטובה ומהממת רק 450 לחצי שעה. יותר מיזה לא הייתי צריך כי גם אני בנאדם בלי מחוייבות, בלי להקשר, בלי מערכת יחסים, בלי הצורך לדבר ולשתף על מה שאני מרגיש או על מה שעובר עליה. בחרתי את הבילוי הנכון. הרגשתי שהתלכלתי טיפה כי אני רגיל לקשר רציני ולרומנים ארוכים, אך לצערי הנשים שהיו בחיי המשיכו בחייהן. שש שנות ניקיון, בקרוב בעשייה ויצירה מבורכת, עם הפנים לעתיד ורוד יותר. ים געגועים לילדי האהובים זוהר ומיכאל שעדיין בבידוד, מחכה לאישור מהרופאה שלהם. בשורות טובות לכולם תעריכו את החיים יום שעובר לא חוזר. תהיו בריאים תהיו שמחים תהיו מאושרים".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן