רגע לפני הלידה אילנית לוי הצטלמה לבוק הריון מעלף

אילנית לוי ילדה בת שלישית והפכה את אלירז שדה לאבא באופן רשמי בפעם הראשונה, כל זאת אחרי תשעה חודשי היריון פוטוגנים במיוחד – עכשיו אנו מפרסמים את הבוק שלה רגע לפני שזהקרה

רגע לפני שילדה היא העלתה פוסט לעוקבים שלה: "שתהיה שנה של התחלות חדשות מרגשות, מפחידות כאלו שמטיילות להן בכל מנעד הרגשות.. לא אכביר במילים, רק שאני מתרגשת לקראת השנה הזאת ברמה אחרת, פרפרים בבטן (ולא רק של הבעיטות של הקטנה). יש מין מחשבה כזאת שאני שומעת מלא, טוב, בשבילך זאת לא הפעם הראשונה אז בטח את ברגוע. זאת כן הפעם הראשונה, הפעם הראשונה שבעזרת השם אהיה אמא ל-3 אחרי 15 שנה".

עוד כתבה: "אומרים שהלא נודע הוא המפחיד המסקרן והמרגש ביותר. אני אומרת הפוך, הנודע הוא המפחיד והמרגש ביותר כי אני יודעת שיש את החיים עד לאותו הרגע, ומאותו רגע.. שום דבר לא דומה או שווה לזה. אני אוהבת אתכם משפחה שלי, הרוח שלי, החוזק שלי, כל עולמי. רק תהיו לי בריאים, שהשם ישמור לי עליכם".

והנה, אחרי עשור של זוגיות וכמעט שלוש שנים כזוג נשוי, זה סוף סוף קרה: מגישת הטלוויזיה אילנית לוי ובן זוגה אלירז שדה הביאו לעולם היום, בת משותפת ראשונה בבית החולים קפלן ברחובות. הבייבי הקטנה שהפכה את שדה לאב, תצטרף לאחיה הגדולים ליאם (17) ואלין (15), מנישואיה הקודמים של לוי לזמר אייל גולן.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן