מכות בתעשייה!! מעצב שמלות הכלה שהסתבך בגדול

עובד כהן, מעצב שמלות הכלה הולך ומסתבך, תקף לכאורה באופן מילולי עובדת ניקיון ואף זרק עליה עגלה – מה היה לו לומר בתגובה?

הכל החל כאשר שרה גבריוט, עובדת ניקיון, עבדה בסמוך לעובד שביקש ממנה לנקות משהו. היא סיפרה לחדשות הבוקר: "הוא אמר לי 'תנקי במים', אבל אני לא מנקה במים. אמר, 'אם את לא מנקה, לכי הביתה'. אמרתי לו, 'אני לא יכולה ללכת הביתה, אתה לא המנהל שלי, אני לא עובדת אצלך. הוא הלך, חזר עם כלי מים ושפך. אמרתי לו שאני לא יכולה לנקות, לקחתי את העגלה שלי והלכתי למעלית. הוא הגיע אחריי, דיבר בגזענות – 'כושית מסריחה' וזרק את העגלה על הבטן שלי, זה היה ממש קשה".

עוד אמרה: "זאת לא פעם ראשונה שהוא עושה לי משהו. אני לא מנקה כמו שהוא רוצה והוא כל הזמן רוצה לשפוך מים. דיברתי עם בעל הבית שלי שהגיע ודיבר איתו. הוא כעס. מה שהוא עשה לי הוא גם עשה לבעל הבית שלי. בסוף הלכנו למשטרה, אבל הם לא עוזרים בשום דבר. לא אמרו שום דבר, רק רשמו ואמרו שאלך הביתה. כבר שלושה שבועות אני מחכה ולא עושים כלום. חזרתי לשם כי יש לי ילדים, אני רוצה לעבוד. המקום הזה ממש מתאים לי כי הוא קרוב אליי לבית. גם עכשיו הוא לא מתנהג אליי טוב. הוא מסתובב איפה שאני מנקה ולפעמים שולח עובדת, 'לכי תסתכלי עליה'. הוא לא ביקש סליחה. שמעתי אותו אומר, 'הבאתי לה אוכל, עזרתי לה, הבאתי לה כיסא, הבאתי לה מים'. הבן אדם הזה שקרן גדול, הוא לא נתן לי שום דבר".

תגובת עובד כהן: "עובד כהן מעולם לא נקט בגישה גזענית כלפי מאן דהוא. האירוע נמצא בחקירת משטרת ישראל אשר תבחן האם יש פן פלילי בהתנהלותו, לאחר שיתקבלו מסקנות החקירה יגיב מרשי לכל מלחכי הפינכה ויפי הנפש שאינם מכירים את העובדות לאשורן ורומסים ברגל גסה את שמו וכבודו בטרם הובהרו הנתונים. בסיומו של ההליך יוגשו תביעות דיבה כנגד כל אחד מהמעורבים לרבות עברייני המקלדת אשר מכפישים את שמו של מר כהן ומאיימים על חיי משפחתו וילדיו".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן