צפו: שלומית מלכה תפסה יהודה לוי עם נינט ופרצה בבכי

תעשיית הבידור עדיין מתקשה לעכל את הפרידה הסופית והגירושים של יהוה ושלומית, ודווקא בימים אלו שלומית מלכה מככבת בפרסומות חדשה למותג החדש "קסטרו הום", בלב הפריים טיים בה רואים אותה בבית עם מלא ארגזים מסדרת ואורזת, כמעין תמונת ראי למצבה במציאות מול יהודה לוי – אז מי אמר שהפרסומות משקרות?

לאחר שעזבה לארצות הברית עם חשיפת פרידתה מיהודה לוי, שלומית מלכה חזרה לארץ לצורך צילומי קמפיין חדש למותג קסטרו הום החדש, שם התייחסה לראשונה לפרידה מהשחקן יהודה לוי ולא פסלה אפילו אופציה לקאמבק, האמנם?

במהלך הריאיון עמה לכתבת נועה רחמים ב-TMI השיבה שלומית מלכה כך:

עברת דירה עכשיו, איך היה התהליך?
"טוב. תהליך טוב, מעניין, עמוק, מפתיע, מרגש, מלמד".

היית צריכה לקחת דברים מקסטרו הום לדירה החדשה?
"מהדירה הקודמת לא לקחתי כלום, אז הכל אני הולכת לקחת מקסטרו הום. כבר שמתי עין על הכל. אני מקווה שאני אוכל לקחת איתי הכל במזוודות לניו יורק".

כזכור לכולנו, לוי בן ה-41, ומלכה בת ה-27 החלו לצאת והפכו לזוג רשמי כבר בשנת 2015, אחרי כמעט שנתיים של זוגיות, בשנת 2017 הם התחתנו בחתונת פאר עם כל הסלבס בתעשייה. מאז אותם שנים, הספיקו הוא והיא לפתח קריירה משמעותית גם בארץ וגם בחו"ל ואפילו לגדל יחדיו בעליי חיים, דווקא כשהכול נראה ורוד – החליטו הזוג לפרק את החבילה ואת הדירה המשותפת בה הם התגוררו יחדיו. הזוגיות של מלוי ומלכה הפתיעה לא פחות מהפרידה איי שם בשנת 2015 ומאז הם עברו כאמור אירוסים, חתונה משמחת, תאונה שעברה מלכה כשהחליקה עם הקורקינט ואושפזה, המעבר שלהם לתקופה בארצות הברית, הקאמבק לתל אביב ועד לחודשים האחרונים, שבהם השניים לא נצפו אחד עם השנייה עד הימים האחרונים בו הם נצפו – והחליטו סופית לפרק את החבילה באמצעות פגישה ברבנות.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן