לינור סביניק נגד הרונית הביביסטית: "כולם גילו את הפרצוף שלך"

בדיוק בימים אלו, שהעונה הנוכחית של "האח הגדול" VIP נחשבת לעונה יחסית מנומנמת ומרדימה, ובניסיוניות אחרונים של הפקת התכנית "להחיות" במעט את התכנית שלא הצליחה לייצר רייטינג מרשים במיוחד, נדמה כי דווקא העונה הקודמת ממשיכה לבעוט, ודיירי הבית הקודמים מסרבים להירגע. בימים האחרונים, נראה שהרוחות בין חלק מהמתמודדים בעונה הקודמת של "האח הגדול" התלקחו בצורה קיצונית, ואולי ניתן אף לומר כי הם הצליחו לגנוב במידה רבה את הפוקוס ממה שקורה בבית האח הנוכחי בימים אלו.

לאחר שברשת עלה לייב טעון במיוחד של הדייר לשעבר יהודה יצחקוב והדיירת לשעבר אלמוג חדד בו הם פתחו את כל האמת על ההתנהלות של לינוק ותום "מאחורי הקלעים", הגיעה תורה של דיירת נוספת לפתוח את הפה אודות הדברים שנאמרו עליה – אנחנו מתכוונים כמובן לרונית הביבסטית. רונית לוי(הביביסטית) החליטה להעביר מכתב ארוך וחריף במיוחד לשמועה אותה תרצה שנחשוף בעקבות הדברים שנאמרו באותו שידור של לינור ותום בלייב בפייסבוק, וגם בעקבות הדברים שנחשפו בלייב של אלמוג חדד ויהודה יצחקוב.

לטענתה של רונית, לינור החליטה להזכיר אותה באותו שידור החי בפייסבוק וטענה בין היתר שרונית דרשה מאנשים להחרים אותה בבית "האח הגדול". דבר שרונית לא אהבה בלשון המעטה והחליטה למסור את התגובה הבאה:

"חשבתי שהתכנית שלנו נגמרה לפני כמה חודשים ויש תכנית האח הגדול וי איי פי..טעיתי. מסתבר שאנחנו עמוק בתוך הסחלה, יש אנשים שרוצים למשוך את 15 דקות התהילה עד אין סוף ואין להם בעיה לדרוך על אנשים וחברים כדי לעשות זאת. כן, אני מדברת על הסכסוך המתוקשר בין לינור ותום ליהודה ואלמוג. ולמה אני מגיבה? כי למרות שאין לי קשר לפרשה, לינור דוחפת אותי פנימה. אחרי שיהודה חשף את הריכולים שלה על גל, על שקרים וחרמות והיא לא ידעה איך לצאת מהסיפור, התקשרה ליהודה הפילה את זה עלי.
אני לא עוסקת בחרמות, לא בוכה על חרמות ולא מחרימה אף אחד. גברת לינור, אחרי ששיקרת בתכנית שאני דרשתי מאנשים שיחרימו אותך בבית ושיקרת, אחרי ששיחקת אותה מסכנה וכולם גילו את הפרצוף שלך ואחרי שאיכשהו סידרנו ביננו את ההדורים, שוב פעם אני בפה שלך? תירגעי, את לא מעניינת, שכחתי שאת קיימת(אפילו רמי שכח מי את) יש לנו חיים.
תמשיכי הלאה. אף אחד לא מחרים אותך, את פשוט לא מעניינת. מה לי ולך שאני עדיין בפה שלך? לכי תעשי משהו עם עצמך במקום להידבק לזוג כאילו את צלע שלישית. ושחחרי ממני, כי את זוכרת: אני אישה נקמנית ורעה..רעה כשצריך. סלאמת"

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן