עומר נודלמן מדברת על סצנות הסקס שלה בסדרה

הדוגמנית מגיבה לישראל בידור על סצנות הסקס הלוהטות בסדרה בעלת החלומות של הוט: "אי אפשר להתכונן לזה, מאד קשה להתכונן לדבר כזה, אני עושה מה שאני מרגישה וזה בחלט סקס סמים ורוקנרול, זה לא משהו שאפשר להתכונן אליו".

העלילה מספרת על צעירה חסרת כל שנשלחת להתחזות לפותרת חלומות, כדי להונות איש עסקים אמיד שחושש מהמשמעות של חלום שחלם. אלא שמפגש מקרי עם הבן שלו מצית ביניהם סיפור אהבה, ובזכותו היא גם מבינה שבאמת יש לה יכולות לפירוש חלומות – אשר עוזרים לבן להיזהר מהאינטרסים של אחותו, המיועדת לרשת את האימפריה של האב.

בסצנות של עומר נודלמן יש הרבה תשוקה והיא אמרה: "אי אפשר להתכונן לזה, מאד קשה להתכונן לדבר כזה, אני עושה מה שאני מרגישה וזה בחלט סקס סמים ורוקנרול, זה לא משהו שאפשר להתכונן אליו".

אגב, רק לפני מס' שבועות לכבוד יום הולדתה ה-23, עומד ובן זוגה הטרי נסעו לנופש חלומי במלון יוקרתי במלדיביים הכולל חדרים בלב הים, עם מגלשות מים פרטיות מהחדר היישר ללב המים התכולים. עד פה אפשר רק לקנא. הדוגמנית בחרה לשתף רגע מהחופשה הנוצצת, מבלי לחשוף את בן הזוג והעלתה סרטון שלה על מגלשת מים, כשהיא מסירה את החלק העליון של בגד הים. אם חשבתם שזה עבר לה חלק אז טעיתם, כי התגובות הזועמות מיהרו להגיע. הסרטון המקורי עלה ל"ישראל בידור".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן