אמריקן איידול: מתמודדת חטפה ביקורת והתעלפה על הבמה

כבר ראינו המון רגעים ביזאריים בתוכניות ריאליטי, אבל אירוע הזוי כזה טרם ראינו ואחרי שצפינו בו אפילו אנחנו נותרנו בלי מילים. כנראה שלפעמים הלחץ העצום שמפעילות תוכניות הריאליטי על המתמודדים עשוי לגרום להם לתגובות קיצוניות, אחרת קשה יהיה להסביר איך הזמרת פאנקי לאגוק איבדה את ההכרה שלה על הבמה לעיני המצלמות לאחר שהיא שמעה ביקורת נוקבת על ההופעה שלה מצידו ליונל ריצ'י באמריקן איידול.

אמריקן איידול זאת תוכנית ריאליטי מאוד מפורסמת בארצות הברית, היא עוסקת באיתור כישרונות מוזיקליים באמריקה. לתוכנית יש רייטינג עצום והיא הצליחה להשיג מקום מאוד מכובד בתרבות האמריקאית. צופים רבים חולמים יום אחד לעמוד על הבמה מול השופטים של התוכנית והקהל להציג את כישוריהם, לזכות במחיאות כפיים סוערות ובביקורות מחמיאות מהשופטים.

פעמים רבות השופטים בתוכניות האלה, הם כוכבים גדולים בעצמם שהגיעו להישגים מאוד מכובדים בתעשיית המוזיקה. וזה לא קל לקבל מאנשים שאתה מעריץ ביקורת קשה על הביצועים שלך. וזה ככל הנראה מה שגרם לפונקי להתעלף ברגע המכריע. הכל התחיל לאחר שפאנקי עלתה לבמה ביחד עם חברתה לתוכנית רונדה פלטון והשתיים החליטו לבצע את השיר "Tell Him".

זה שיר ידוע שבוצע בעבר על ידי ברברה סטרייסנד וסלין דיון, לאחר שהבנות סיימו את ההופעה שלהן, הגיע זמן הביקורת. וליונל ריצ'י, קייטי פרי ולוק בראיין שלושת השופטים של התוכנית התחילו להסתודד ביניהם לגבי ההופעה, המתח שניכר על פני ההתמודדות היה גדול מאוד. ובמהלך הקטע ניתן לראות כיצד קייטי פרי אומרת לשאר השופטים שזה לא היה ביצוע טוב של הזמרות.

בהמשך לאחר שהשופטים מסיימים את ההתייעצות, פונה ליונל ריצ'י אגדת מוזיקה ענקית באמריקה, לשתי הבנות ואומר להן שההופעה שלהן הייתה כמו תאונת רכבת. לאחר מכן הוא מנסה להסביר להן איפה הן טעו ושתי הבנות נכנסו לחרדה גדולה, לפתע ניתן לראות איך פאנקי נכנסת למצב של הלם ורגעים מועטים אחר כך היא מתמוטטת על הבמה. ריצ'י ושאר השופטים זינקו לעבר הבמה והזעיקו צוות רפואי ולאחר שפאנקי פונתה, ריצ'י החליט לפנות לחברתה להופעה רונדה ואמר לה שלמרות הכל שתיהן ממשיכות לשלב הבא.

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן