אביו של זמר ידוע מואשם באונס

הוא זכה להצלחה בעקבות ההופעות שלו בכוכב נולד והכוכב הבא לאירוויזיון, ואף אחד לא ציפה שדניאל בן חיים יסתבך בפרשה כל כך קשה בעקבות אבא שלו. האם מדובר במקרה חמור נוסף בתעשיית המוזיקה בסגנון הפרשה המפורסמת של אייל גולן? לפורטל עומרי חיון נודע כי אביו של הזמר דניאל בן חיים מואשם באונס ועבירות מין קשות.

כולנו יודעים עד כמה תעשיית הבידור נראית נוצצת מבחוץ. כתבות שער, מעריצים, השקות והצלחה כלכלית הם חלק מהתופעות שכולנו יודעים עליהן. אולם יש צדדים אפלים לתעשייה הזו והשבוע שוב נחשפנו למעשה שכזה שנראה כמו חלום בלהות. בתביעה אזרחית שהוגשה נגד הרצל בן חיים אביו של הזמר דניאל בן חיים, נחשף כי הוא מאושם במעשה של אונס ועבירות מין קשות.

למי שלא זוכר, דניאל בן חיים זכה לפריצה הגדולה שלו בקריירה המוזיקלית לאחר שהוא הצליח להגיע לשלב חצי הגמר בעונה החמישית של תוכנית הריאליטי "כוכב נולד" בהנחיית צביקה הדר. התביעה האזרחית שהוגשה כנגד אביו של דניאל, דורשת ממנו פיצוי של למעלה מ-2.5 מיליון ש"ח על מעשה של אונס ופגיעה מינית. לפי מה שעולה מכתב התביעה מדובר במעשה מאוד חמור.

על פי הנטען האירוע התרחש שבע שנים לאחר הפריצה של דניאל בכוכב נולד, אי שם ב-2014. המתלוננת שהייתה אז בת 18, ניהלה שיחה עם דניאל בפייסבוק והיא הוזמנה על ידו להגיע לדירה שלו. לאחר שהיא הגיעה הם שכבו אחד עם השנייה בהסכמה. אולם לאחר מכן דניאל קרא גם לשותף שלו לדירה אביב שושן, אשר ביצע בה מעשה סדום בניגוד לרצונה.

ואז כשהיא חשבה שהערב הגיע לסיומו, היא המתינה בסלון כדי שדניאל יזמין לה הסעה הביתה, אולם אז נכנס לתמונה אביו של דניאל, הרצל והציע לה שהוא יחזיר אותה לביתה. הוא פתח איתה בשיחה ודיבר איתה על המצב הכספי שלה והבטיח לדאוג לה, אך לפתע הוא החל לנשק אותה ולהפשיט אותה למרות שהיא סירבה לו. ואז הוא הכריח אותה לקיים מין אורלי ואנס אותה, לאחר מכן הוא ניסה אפילו לגרום לה לקיים יחסי מין תמורת תשלום עם חבר שלו שעונה לשם אלמקייס.

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן