הווידוי של מאץ' עבד: "אדל היא לא האהבה הכי גדולה שלי"

אחרי השמועות ברשתות החברתיות על הבגידה של מאץ' עבד באשתו, כוכבת הריאליטי אדל בספלוב, יצאה להגנתו והביעה בו אמון מוחלט לעיני כול הגולשים. אולם בשבוע האחרון השניים השמיעו הצהרות מפתיעות על הזוגיות שלהם: אדל בספלוב: "הוא לא הסקס הכי טוב שהיה לי". מאץ' עבד: "היא לא האהבה הכי גדולה שלי".

היום תעלה לשידור בכורה בערוץ 13 הסדרה החדשה של רשת "זוג מנצח VIP". מדובר בסדרת ריאליטי על זוגות בהנחיית איתי תורג'מן ואנה ארונוב. בסדרה יופיעו זוגות של מפורסמים ביניהם יופיעו בין השאר גם אדל בספלוב ובעלה מאץ' עבד שקיבלו בשבועות האחרונים המון ביקורת מגולשים ברשתות החברתיות בעקבות השמועה על הבגידה של מאץ'. בערב חגיגי שנערך לכבוד הסדרה, נדהמה אדל לגלות על החשיפה של בעלה.

לאחר שצפינו בפרומואים לקראת הסדרה נראה היה כי מאץ' עבד השמיע את ההערה הזו באופן לא מקרי. בפרומו של הסדרה חשפה כוכבת הריאליטי אדל כי בעלה לא נמצא במקום הראשון ברשימת הפרטנרים הכי טובים שהיו לה במיטה. אין ספק שמדובר בהצהרה שכל בן זוג שהוא, לא היה רוצה לשמוע. ולכן נראה כי מדובר בתגובה מחושבת של כבעלה בעקבות הווידוי החושפני שלה.

אחרי הכל, בעלה ציפה להיות במקום הראשון של הסקס הכי טוב שהיה לה ולהיות מעל כל הפרטנרים שהיו לה בעבר ברשימה שלה אבל כאמור זה לא היה המצב, לאחר שהוא גילה שהוא לא נמצא במקום הראשון הוא אמר בחצי הלצה שלאחר שידור פרק הוא מתכוון לברוח מהארץ. לאחר מכן השמיע מאץ' את ההערה שהדהימה את אשתו לאחר שהוא קבע שאשתו לא נחשבת לאהבה הכי גדולה שלו אי פעם.

והוא הסביר שהאהבה הכי גדולה שלו היא בכלל הבת הקטנה שלו. הוא כנראה לא חשב שאדל תיקח את זה קשה כל כך, אבל נראה שלמרות זאת היא עדיין לא אהבה את ההצהרה שלו וניסתה להציל את כבודה, אז היא הגיבה ואמרה שבטח הצלם ביקש ממנו להגיד את זה אבל מאץ' חשף שזה ממש לא נכון וזה משהו שהוא חשב עליו הרבה זמן. לאחר מכן הוא המשיך ואמר: "אנחנו כל כך שקופים אחד עם השנייה, כל מה שנאמר שם ידענו מראש". ואז כבר אדל ממש התרגזה ואמרה לו: "מה? אני ידעתי שאני לא האהבה הכי גדולה שלך? תירגע ומהר!".

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן