ג'קי אזולאי הגיעה לבית המשפט עם בעלה

כוכבת הריאליטי ג'קי אזולאי ובעלה ישראל התייצבו בבית הדין לענייני המשפחה בפתח תקווה כדי לחתום על הסכם הגירושים ביניהם. כזכור לפני מספר חודשים חשפה ג'קי בריאיון לאילה חסון את הקשיים הגדולים שיש בין השניים בזוגיות ובניהול החיים המשפחתיים. וכעת השניים עשו צעד משמעותי נוסף לקראת הפרידה העצובה.
אתם אולי קצת תופתעו לשמוע, אבל נראה שג'קי אזולאי ובעלה ישראל כבר לא יעשו את הקאמבק המיוחל. לפורטל עומרי חיון נודע כי השניים התייצבו בבית המשפט בפתח התקווה וחתמו על הסכם גירושים. אלו עדיין לא הגירושים הרשמיים אבל כאמור הם חתמו על המסמך שמסכם את הפסקת הנישואים שלהם ובכך היחסים שלהם כבעל ואישה יגיעו לסיומם.
כל זה קורה לאחר שהם זכו להקים משפחה גדולה ולהביא לעולם ארבעה בילדים ביחד, וכעת חמש עשרה שנים מאוחר יותר, הנישואים שלהם מגיעים לסיומם. אין ספק שמדובר ברגע מאכזב מאוד עבורם, אך הכתובת הייתה על הקיר כל הזמן. בעבר ג'קי חשפה למה היא החליטה להיפרד מבעלה וישראל והסבירה: "הלוואי שהיה מדובר בבגידה או בבעל שהתחיל להמר. החיים שלי הפסיקו להתאים לו והחיים שלו הפסיקו להתאים לי. לנשום אחד ליד השני הפריע לנו".
וכעת השניים יוצאים לדרך חדשה, וזו צפויה להיות דרך מאתגרת בשביל שניהם. אנחנו לא בטוחים לגבי התוכניות של ישראל אבל אנחנו יודעים שג'קי ממש בקרוב תטוס לפיליפינים כדי להשתתף בצילומי העונה הבאה של הישרדות לצידם של המתמודדים האחרים. ואין ספק שהנוכחות שלה שם צפויה לייצר רגעים בלתי נשכחים עבור הצופים של התוכנית. האימפולסיביות של ג'קי בוודאי תאתגר את כל מי שינסה לסגור דברים מאחורי הגב שלה.
לאחרונה חשפנו כי ג'קי עברה ניתוח פלסטי להגדלת החזה שלה, אנחנו לא יודעים אם היא בחרה לעשות את זה בגלל ההשתתפות שלה בהישרדות אבל אין ספק שמדובר בצעד שיתרום לה מאוד. הרי הצופים המסורים של הישרדות יודעים כי בהישרדות יש חשיבות גם למידת האטרקטיביות של המתמודד, אחרי הכל לאורך כל התוכנית מופיעים המתמודדים בלבוש מינימלי והגדלת החזה שעברה ג'קי צפויה להפוך אותה למתמודדת מאוד פופולארית.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן