מיליון שקל בייבי

זהבה בן קיבלה ממנכ"ל רשת 13, אבי בן טל את הצ'ק של הפרס על הזכייה במקום ראשון ופורטל עומרי חיון עושה לכם סדר במחשבות וחושף את הסכום הכולל שזהבה בן הרוויחה בעקבות ההשתתפות שלה בתוכנית. בעקבות מידע שהגיע למערכת שלנו, אנו חושפים כי בנוסף לצ'ק של מיליון השקלים זהבה בן הייתה זכאית גם למענק על סך 350 אלף שקלים ולאחר התשלום שתעביר לרשות המיסים היא תישאר עם מיליון ש"ח נטו. 

למרות כל החשיפה שזוכים לה המשתתפים באח הגדול, בסופו של דבר כשרובם נבחרים להשתתף בתוכנית יש להם חלום אחד בראש וזה להיות המתמודד האחרון שיוצא מהבית. השקות חגיגיות, עוקבים באינסטגרם, הודעות ממעריצות, לכל אלה יש מקום של כבוד אך הפנטזיה הגדולה ביותר של כל משתתף, היא לזכות בפרס הראשון. וכעת לאחר שזהבה בן עשתה זאת היא סוף סוף קיבלה את הצ'ק הנכסף.

כולנו שמחנו עם זהבה בן לפני כמה ימים לאחר שהיא הוכרזה על ידי צמד מנחי האח הגדול, גיא זוארץ ולירון ויצמן כמנצחת העונה ה-11 של האח הגדול. ואין ספק שהיא התרגשה מאוד לקבל את הצ'ק על סך המיליון שקלים כפרס על הניצחון הגדול. וכעת פורטל עומרי חיון חושף את הסכומים שזהבה קיבלה בעקבות ההשתתפות שלה בתוכנית. על פי המידע שהגיע אלינו מדובר ברווח נקי של מיליון שקלים.

כידוע לכם, בעקבות הצ'ק השמן שקיבלה זהבה מרשת 13 והמנכ"ל אבי בן טל היא תידרש לשלום סכום גדול מאוד של מס. מאותם מיליון שקלים שמופיעים בגאון על הצ'ק ישאר לה סכום של 636 אלף ש"ח נטו. זאת לאחר שהיא תיאלץ להעביר לרשות המסים כ-364 אלף שקלים מסכום הזכייה שלה. ולאחר ההורדה היא תישאר עם סכום נטו של 636 אלף שקלים. אך זה לא היה מקור ההכנסה היחיד שלה מהתוכנית.

כמו שאתם מתארים לעצמכם, זהבה בן גם קיבלה סוג של מענק על השתתפותה בתוכנית במשך כמה חודשים. כמו שאתם יכולים להבין כדי להשתתף בתוכנית היא הייתה צריכה להתנתק מהעולם שבחוץ, והיא לא הייתה יכולה להקדיש את זמנה לפעילויות אחרות שעשויות היו לייצר לה הכנסה. ועל כן כפי שחשפנו כאן בפורטל עומרי חיון בעבר, ההפקה הסכימה לשלם לה על ההשתתפות באח הגדול כ-350 אלף שקלים במידה והיא לא תפרוש מהתוכנית. והיא אכן לא פרשה ולכן היא זכאית גם לסכום הזה וביחד זהו רווח של קרב למיליון ש"ח נטו.

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן