כוכבי האח הגדול התאחדו כדי לגייס תרומות

אתם לא תאמינו לזה אבל מסתבר שדיירי האח הגדול החליטו לשכוח מהריבים שלהם לערב אחד חשוב והם החליטו להקדיש את זמנם למטרה מאוד חשובה, אירוע ההתרמה של פתחון לב לשנת 2021. לפורטל חיון הגיע הדיווח על רשימת המשתתפים במשדר המיוחד: ג'וזי זירה, דרור קונטנטו, גל גברעם, תום חיימוב, לינור סביניק ואורן אסידו שוב שיתפו פעולה ביחד. צילום: אור גפן. 

רק לפני כמה ימים הגיעה לסיומה העונה ה-11 של האח הגדול ואם אתם מרגישים ריקנות גדולה בעקבות זאת אז דעו לכם שאתם לא לבד, ובזמן שאתם מחפשים את ההתמכרות הבאה שלכם על המסך תוכלו לפחות להתנחם בעובדה שלערב קסום אחד, החליטו כוכבי האח הגדול להתאחד למען מטרה נעלה, משדר ההתרמה של פתחון לב. ג'וזי זירה, גל גברעם, תום חיימוב, לינור סביניק, דרור קונטנטו ואורן אסידו עלו על מדי א' ונתנו לקסם שלהם לעבוד. אליהם הצטרפו גם סמיון גרפמן, מני ממטרה, פרלה דנוך והמנחה אלעד זוהר. גם דורין סגול הייתה שם והיא דאגה להלביש את כולם בחליפות כמו שרק היא יודעת.

כן, אנחנו יודעים שזה מפתיע אתכם כי רק בימים האחרונים דיווחנו לכם על הסכסוך שפרץ בין ג'וזי זירה, תום חיימוב וגל גברעם. כזכור לאחר שיצא מבית האח הגדול החליט ג'וזי להפסיק לעקוב אחרי תום וגל באינסטגרם. זאת לאחר שהיה לו קצת זמן לצפות בסרטונים ששודרו העונה בפרקי האח הגדול ולגלות את כל מה שהם באמת חשבו עליו. וכך הוא החליט להגיב לאחר שהוא גילה את האמת.

הוא הבין שבמהלך כל השהות שלו בבית האח הגדול היחסים שלהם איתו לא היו מספיק כנים ועל כן הוא הגיב בצורה הזו. אבל כשלנגד עיניהם של היריבים לשעבר בבית האח גדול מופיעה מטרה כל כך חשובה, גם הסכסוכים הכי גדולים נראים כמו שלג דאשתקד כלומר כמו אירוע חסר חשיבות, לפחות כמה לשעות. וכך הם הבינו כי עליהם לשים את הסכסוך בצד ולשתף פעולה אחד עם השני.

המשדר של פתחון לב צפוי לקבל המון תשומת לב השנה בעקבות המשבר הקשה שעבר על כולם בשנה החולפת, השנה שבה התפרצה מגפת הקורונה ומעבר לאובדן החיים הגדול שנגרם כתוצאה מהתחלואה, המגפה גם גרמה לפגיעה כלכלית קשה במאות אלפי אנשים. כזכור לכם בשיאה של התפרצות המגפה דווח בתקשורת על אבטלה עצומה של מיליון איש ועל עשרות אלפי עסקים שנסגרו.

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן