פורש ממוזיקה? ממש לא! קובי פרץ משחרר שיר חדש שאתם חייבים לשמוע

כמה שבועות לאחר שקובי פרץ הודיע על כך שהוא ממש לא פרש מעולם המוזיקה הוא מחליט לתת למעריצים שלו מתנה לקראת חג הפסח ומשחרר סינגל חדש בעמוד שלו ביוטיוב. תוך זמן קצר זכה השיר לקבל מאות לייקים ואלפי צפיות והזרוע עוד נטויה. בשבוע שעבר הוא אפילו הספיק להופיע בשתי חתונות כך שנראה כי הזמר המצליח מתחיל לחזור לקדמת הבמה.

אתם בטח זוכרים את הסערה התקשורתית שפרצה לאחר שדיווחנו על הכיוון העסקי החדש של קובי פרץ בנושא הקנאביס ועל כך הספקולציות שעלו לגבי נושא הקריירה המוזיקלית שלו. וכעת נראה כי מי שהשיג את התהילה הגדולה בעקבות הקריירה המוזיקלית החליט לדבר על המגרש כלומר על הבמה ולהוציא שיר חדש שתוך כמה שעות זכה כבר לאלפי צפיות.

במשך שנה שלמה הוא שמר על השיר הזה אצלו בחדר העבודה מבלי להסגיר דבר על מה שיש לו ביד. ככל הנראה הוא רק חיכה לעיתוי לעשות את זה ולאחר שפרצה הסערה התקשורתית בעקבות השמועה על הפרישה שלו, ולאחר שהוא הופיע אצל גיא לרר והצהיר בצורה מפורשת שהוא לא פרש מתעשיית המוזיקה הוא הבין כי הגיעה העת להראות לכולם שהוא עדיין כאן ורלוונטי מתמיד.

וכך הוא החליט 24 שעות בלבד לאחר הבחירות שנערכו אמש ברחבי הארץ להוציא את הסינגל החדש שלו: "כל המדינה על הרגליים". מלבד הכותרת שלו, השיר עצמו לא מביע איזושהי עמדה פוליטית אלא מתייחס לנושא אחר לחלוטין. על בחורה אחת שמצליחה לבלבל גבר אחד. אנחנו יודעים שהמילה לבלבל אולי מזכירה לכם שיר מאוד ידוע של קובי פרץ אבל מדובר כאן בסגנון קצת שונה.

הקצב של השיר גם מותאם מאוד לסצנת המועדונים, כך שהשיר צפוי להפוך ללהיט. ומה לגבי השהייה שלו בכלא וההשראה האמנותית שבטח קיבל שם? ובכן בשיר מופיעה שורה אחת שאולי עשויה לרמוז במשהו על כך: "עד מתי אני אשן באלכסון?" אבל לא בטוח שזו הייתה כוונת המשורר. כי השיר לא נכתב על ידי קובי פרץ בעצמו אלא על ידי לידור סולטן ואילון ששון.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן