מה עשה עומר אדם עם מחבט טניס ביד?

לא תאמינו איפה בילה הזמר עומר אדם בימים האחרונים, המחשבה הראשונה שקופצת לכם בראש היא בטח מסיבה יוקרתית של האלפיון העליון או אולי איזה ערב במסעדת יוקרה שנמצאת על הגג של עזריאלי אבל האמת היא שמדובר בכיוון שונה לחלוטין. לפורטל עומרי חיון נודע כי עומד אדם נצפה מבלה על מגרש טניס בצמוד לשחקנית נבחרת ישראל לשעבר בטניס, ליאל קוליק. השניים שיחקו ביחד על המגרש במה שנראה כמו אימון משותף, לאחר שבדקנו לעומק התברר כי השניים הכירו לאחרונה באינסטגרם.

כולנו חשבנו שבקרוב עומר אדם יפתח מערכת יחסים רצינית עם אן אברהמי לאחר שהיא ברחה מהצבא בשבילו, יצאה מארץ ופגשה אותו במיאמי, אך לאחר שהם שבו והיא קיבלה עונש מאסר של 30 יום מצה"ל נראה כי עומר החליט כנראה להמשיך הלאה ובימים האחרונים הוא נצפה בחברתה של בחורה מאוד אטרקטיבית מהסוג שיגרום להרבה מאוד גברים ללטוש עיניים.

לפי המידע שהגיע אל פורטל עומרי חיון מתברר כי אותה צמודה חדשה שעומר אדם תועד איתה ביחד היא שחקנית הטניס והדוגמנית ליאל קוליק. אמנם היא רק בת 21 אבל מסתבר שהיא כבר הספיקה לעשות כמה דברים בתעשיית הבידור הישראלית והיא הצליחה להופיע כמה פעמים על המסך שלכם גם אם אתם לא ממש מודעים לכך. אתם בטח תופתעו לגלות שהיא שיחקה לצידו של ישראל קטורזה בפרסומת של משרד הבריאות.

והיו לה עוד כמה הופעות בפרסומות נוספות כמו הפרסומת של שטראוס, שם היא הופיעה לצידו של עוז זהבי והיא אפילו השתתפה בתוכנית המתיחות של עפר שכטר שמשודרת בערוץ 13 ונקראת "אמבוש אקסטרים". ונראה שהיא עוד תצליח להגיע הרבה יותר רחוק מזה לאחר שהיא תקבל קצת יותר חשיפה ובמידה והקשר עם עומר אדם יהפוך לרציני יותר, אין ספק שהיא תצליח להשיג את החשיפה שהיא כל כך זקוקה לה כדי לקדם את הקריירה שלה.

ההיכרות בין הזמר הישראלי המצליח ביותר בשנים האחרונות לבין שחקנית הטלוויזיה המתחילה ליאל קוליק התפתח לאחר שקוליק החליטה לצלם סרטון שלה שרה את השיר "פסקול חיי" של עומר אדם ולפרסם אותו באינסטגרם שלה, עומר אדם שנחשף לסרטון ואפילו שיתף אותו אצלו בעמוד האינסטגרם שלו אהב את מה שהוא ראה והחליט ליצור איתה קשר באינסטגרם ולאחר שהכיר אותה קצת יותר טוב הוא הזמין אותה למסיבה וכעת כאמור השניים תועדו באימון טניס זוגי.

 

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן