הלם! קובי פרץ פורש מהמוזיקה אחרי 30 שנה?! הזמר פתח חברה שמנפיקה אישורים לשימוש בסמים קלים

30 שנה הוא זמר ועכשיו קובי פרץ עושה פניה חדה בקריירה שלו  – איך כל זה קשור לסמים? הוא הרעיד את רחבות הריקודים עם המוזיקה שלו וכבש את לבבות המעריצים במשך שנים רבות, אבל אז הוא הסתבך עם החוק ורשות המסים ונאלץ לעצור את כל ההצלחה כדי להיכנס לכלא. לאחר שהוא השתחרר הוא ראה איך תעשייה שלמה מתרסקת בעקבות משבר קורונה ועכשיו הוא יוצא לדרך חדשה בתחום מאד מפתיע – קנאביס!

אחד הזמרים המצליחים בישראל בעשור האחרון השתחרר לאחרונה מהכלא והחליט לשנות כיוון. ולא סתם שינוי כיוון אלא ממש פנייה חדה מהמוזיקה אחרי 30 שנה אל תחום הסמים הקלים. לפורטל עומרי חיון נודע כי הזמר קובי פרץ הבין כנראה שיהיה לו קשה לחזור להתפרנס טוב כמו קודם בתעשיית המוזיקה הישראלית והחליט לצאת לדרך חדשה ומפתיעה בתחום הקנאביס. הזמר פתח חברה להנפקת רישיונות קנאביס רשמים מהמדינה.

שלא תבינו אותנו לא נכון, קובי פרץ לא הודיע על פרישה מהעשייה המוזיקלית או משהו כזה, הוא ככל הנראה חשב רק על השלמת הכנסה בזמן שהוא קיבל את הרעיון לפתוח את העסק הזה. אנחנו מאמינים שקובי עוד מתכנן שנים רבות של עשייה מוזיקלית אבל בשנה האחרונה עם סגירת תעשיית הבידור כולה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, קובי פרץ הבין כנראה שצריך לפזר את הביצים בכמה סלים.

וכעת כשהוא בעל עסק להנפקת רישיונות קנאביס רפואי יחד עם עוד בעלי מניות, אתם בטח סקרנים לדעת איך הם החליטו לקרוא לחברה ובכן מדובר בשם מעניין שככל הנראה ישעשע את כל מי שיבקש לקבל את שירותי החברה. "ירוקל'ה" עושים סוף לכאב. למרות זאת, נראה שכרגע השירות החדש שהחברה מציעה לא מתקבל טוב על ידי גולשים רבים ברשת.

לפי אותם גולשים, המהלך של קובי פרץ נחשב למהלך מסורי ירוד מאוד. והושמעה לעברו ביקורת חריפה על כך שהוא מנצל אנשים חלשים שסובלים מבעיות רפואיות כדי לייצר לעצמו רווח אישי על חשבונם. ולא רק זאת, זעם הגולשים אף גבר עוד יותר לאחר שנודע כי החברה מתכוונת לגבות מהלקוחות שלה 3,900 ש"ח עבור שירות שהעלות שלו ללא שירותי החברה, יעלה רק 285 ש"ח. אבל לא היינו ממהרים לכועס על קובי פרץ שנראה שמנסה כמו כולם להתפרנס בטח אחרי הקריסה של תעשיית המוזיקה והשחרור הטרי יחסית שלו מהכלא

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן