בקרוב על המסך: עומרי חיון בסרט מיוחד שחושף את הסיפור האמיתי על האקס המתעלל והאלים והקריסה התקשורתית

בשבועות האחרונים בריטני ספירס חוזרת לכותרות וכולם מתחילים להבין איזה עוול ענק עשו לאותה זמרת שהייתה סוג של ילדת פלא שזכתה להצלחה חסרת תקדים בגיל צעיר כל כך וככל שאנחנו נחשפים ליותר פרטים על החיים שלה וכל הקשיים שהיא עברה והמכשולים שהיא נאלצה להתמודד איתם, כך אנחנו מבינים שהיא זכתה ליחס לא הוגן מכל כך הרבה גורמים שונים – עכשיו עומרי חיון חושף בפוסט דרמטי באינסטגרם את הסרט האישי על חיי שיתפרסם בקרוב ויחשוף מערכת יחסים אלימה ורעילה שכמעט נגמרה ברצח עם גבר שנשלח להפיל את הבלוגר הכי מצליח בישראל.

אתם מוכנים לזה? השם אופיר קדם לא אומר לכם כרגע הרבה אבל בסרט חדש שישתחרר בקרוב לרשת יחשף האמת על האקס האלים שלי שגרם לי לאבד את המציאות ולעבור משבר נפשי כל כך קשה לאחר שהתעלל בי וריסק אותי – המשבר סוקר בהרחבה בתקשורת. אבל האמת שלי הושתקה. עכשיו הסרט המדובר יחשוף את האמת הסודית על המשטרה שהשתיקה אותי והאשפזה אותי במקום לפתוח בחקירה על נסיון רצח. אולי זה בגלל שאנחנו גברים ואני לא המקרה הרגיל של האישה המוכה? אל הסרט המדובר תתלווה אושיה מפורסמת ש"תראיין אותי". כרגע לא נחשוף את הפרטים. אבל כן נחשוף שביום בו ישתחרר הסרט תוגש גם תביעה על 6 מיליון שקל נגד אותו אקס, בתי החולים בהם הייתי מאושפז, רשות בתי הסוהר והמשטרה. עוד פרטים בקרוב.

כמה דברים אישים שיש לי להגיד – כמה זה צבוע. מה שהתקשורת עשתה, בתי המשפט והמוסדות הפסיכאטרים והמשטרה. כל הגופים האלה גרמו לבריטני נזק קטן בהרבה ממה שנעשה לי. ילד פלא שהתחיל בגיל 14 לעבוד לפני עידן הפייסבוק והאינסטגרם שלא היה אפשר בכלל להתפרסם פה, לאחר שאני פתחתי בלוג בתפוז. כל המדינה קראה אצלי באתר שנה אחר שנה. אם נתוני הגלישה באתר שלי היו קליפ ביוטיוב הם היו יותר מכל מספר הצפיות של השירים של עומר אדם ואייל גולן יחד ביוטיוב כיום.

מדובר בנתון מטורף! אם תשמעו את שידורי הרדיו, האייטמים בחדשות ובאתרים את הלעג והשמחה לאיד ושנאת חינם שהתפרצה כשקרסתי אתם תרצו להקיא. עכשיו אני יכול לחשוף בפניכם שהרבה לפני הסרט על בריטני התחלתי לעבוד על סרט על חיי ומודה שנשבר לי הלב. עבדתי כל כך קשה וניסו וגם הצליחו להפיל אותי. הפכו אותי למטורף, אבל הם השמיטו את הסיפור המרכזי. אני עברתי התעללות יום יומית של מכות רצח מאקס סדיסט ומתעלל שרצח לי את הנפש.

אני לא מאמין שהוא אהב אותי אני מאמין שהוא נשלח כדי להפיל אותי. הייתי גדול מדי. משפיע מדי. ואז המשטרה נכנסה לתמונה לאחר שהתלוננתי על כך שהוא ניסה לרצוח אותי שזרקתי אותו. במקום לעזור לי הם הגישו נגדי תלונה ואשפזו אותי. בתור אחד שרדף אחרי צדק בתור ילד בן 16 מול כל התעשייה הצבועה הזאת האמת שלי צנזורה! אבל בקרוב לא יהיה אפשר עוד להשתיק אותי.

רצחתם אותי ואת האופי שלי בזמן שאין לכם מושג מה האדם עובר מאחורי הקלעים בבית שלו. סיפרו בתקשורת שרצחתי את הכלב האהוב שלי, אתם מבינים?? עברתי נסיון רצח מאקס פסיכופט סדיסט ומתעלל והפכו אותי לרוצח. כתבו שהרבצתי לאמא שלי ומה לא, בושה! שומר בבטן את החרא הזה כבר 5 שנים אבל לא עוד. כל כך הרבה שנאת חינם הופנתה אלי מהרגע שפתחתי את הבלוג הקטן ההוא. בקרוב האמת תתפוצץ לכל כך הרבה צבועים בתקשורת בפרצוף. הסרט המלא – ממש אבל ממש בקרוב.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן