הלם בתעשייה: האמא המסוממת של ג'וזי זירה נחשפת והיא רוצה להיכנס לבית "האח הגדול"

לפורטל עומרי חיון הגיע מידע שעומד לטלטל את אחד המתמודדים בבית האח הגדול, ג'וזי זירה עדיין לא יודע את זה כי הוא עסוק כרגע במשימה השבועית החדשה בבית האח אבל אימא שלו נחשפת לראשונה והיא ממש רוצה לחזור לחיים שלו והיא מתכוונת לעשות כל מה שהיא יכולה כדי להצליח בכך. האם האח הגדול יתערב וייתן לה להיכנס אל הבית? לא בטוח שבהפקה כבר הספיקו לחשוב על תרחיש שכזה, אבל מה שבטוח לג'וזי מצפה תקופת סוערת לאחר שהעונה תיגמר.

וואו אנחנו בהלם, יש לנו ידיעה מרעישה במיוחד עבורכם ואנחנו חייבים להודות שפשוט לא ראינו את זה בא. מי שצפה באח הגדול העונה יודע עד כמה ג'וזי זירה נפגע מאימו בתקופת ילדותו. למעשה מדובר בנקודה הכי כואבת שלו ועד לרגע זה הוא מתקשה מאוד להשלים עם הטראומה שנגרמה לו. אך כעת לפורטל עומרי חיון נודע כי אימא של ג'וזי זירה החליטה לחשוף את עצמה ואת פניה והיא אף פנתה להפקת "האח הגדול" וביקשה להיכנס לבית לבקר את ג'וזי ולהתנצל על כל מה שעשתה לו בילדות.

כן, אנחנו יודעים אתם בהלם! אף אחד לא האמין שאחרי שכל מה שג'וזי זירה סיפר על אימא שלו היא באמת תעז לעשות צעד שכזה ולחשוף את עצמה בצורה פומבית שכזו ומאוד אמיצה יש לציין. הצופים האדוקים של התוכנית בוודאי זוכרים את הסיפורים הנוראיים על ילדותו של ג'וזי. אבל האם יכול להיות שיש עוד צד לסיפור, האם היא מעוניינת לנקות את שמה או שהיא פשוט רוצה להשלים עם הבן הפגוע שלה. כזכור בפרק הפתיחה סיפר ג'וזי שאמא שלו עשתה סמים והזניחה אותו כל החיים ופגע בו מאד.

ויש גם הסבר נוסף לכך, שהקוראים הצינים שלנו בוודאי כבר חשבו עליו. האם יכול להיות שציפור קטנה לחשה על אוזניה של אימא של ג'וזי זירה כי הבן שלה הוא המעומד המוביל של התוכנית כרגע והוא עשוי לזכות במיליון ש"ח ותהילת עולם ממש בקרוב? ובכן חייבים להודות שזו תיאוריה קצת מרושעת כי בכל זאת מדובר כאן במערכת יחסים בין אמא לבן, אז נכון שיש ביניהם המון משקעים רגשיים אבל זה לא אומר שהם לא מתגעגעים אחד לשני.

בנוסף לכך, לפורטל עומרי חיון הגיע דיווח מפי מקורבים של אימא של ג'וזי שעבר היא ניסתה ליצור איתו קשר כמה פעמים אבל הוא לא היה מעוניין בכך והוא התעלם מכל הניסיונות האלה. למרות זאת, עושה רושם שאימא שלו לא תפסיק לנסות ליצור איתו קשר, וזאת במיוחד אחרי שהיא התרגשה מאוד ובכתה לאחר הצפייה בכל הקטעים שלו ששודרו במסגרת האח הגדול שם הוא מספר על ההיסטוריה שלו איתה ועל הפגיעה הרגשית הגדולה שהוא חווה. האם האמא תכנס בקרוב לבית האח הגדול לאיחוד מרגש? נחכה ונראה..

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן