דיווח ראשוני: אבא של הזמרת הכי מפורסמת נדרס למוות – האם ניסו לרצוח אותו?

אנחנו בהלם, אחת מהזמרות המצליחות ביותר, איבדה את אבא שלה בתאונת פגע וברח. מדובר בטרגדיה קשה עבורה וכמובן גם עבור משפחתה. היו להם יחסים מאוד מורכבים שידעו עליות והרבה ירידות אבל עדיין הם היו משפחה, ואין ספק שהזמרת וכל המשפחה מתמודדים כעת עם משבר מאוד קשה, פורטל עומרי חיון מעדכן אותכם בפרטים של המקרה המצער.

אנחנו רגילים לחדשות קשות – אבל דבר כזה לא מתרחש כל יום! האם היה נסיון רצח? שמועות על התאונה הקשה רצות בתקשורת – טרגדיה קשה הכתה בזמרת המפורסמת ניקי מינאז', מתברר שלפני כמה ימים היא איבדה את אבא שלה לאחר שהוא נהרג בתאונת דרכים נוראית. הדיווח על התאונה הקטלנית ותוצאותיה הותרו לפרסום רק במהלך הלילה האחרון ומאז ניקי נמצאת בהלם מוחלט ועד כה לא הצליחה להביא את עצמה למצב שבו היא מסוגלת להוציא הודעה רשמית לתקשורת, היחידה שהייתה מסוגלת להתבטא לאחר היוודע אסון הייתה דודה שלה.

דודה שלה הביעה צער עמוק על האסון הנורא וכתבה: "הלב שלי כל כך כבד. אני מתגעגעת לאחי הגדול ועוד לא עברו 24 שעות". אביה של ניקי שנקרא רוברט מראז' (ניקי שינתה את שם משפחתה לאחר שהתחילה להופיע) היה דמות מאוד משמעותית בחייה של הזמרת מתוקף היותו אבא שלה אבל יחד עם זאת היא סיפרה לא פעם על כך שהוא היה מכור לסמים ואלכוהוליסט והיא סבלה מהתנהגותו.

היא אפילו בעבר סיפרה על כך שפעם הוא ניסה לשרוף את הבית שלהם בזמן שאימא שלה הייתה בפנים. אבל למרות ההיסטוריה הטראומטית של חיי ילדותה היא השלימה עם אבא שלה בשנים האחרונות יחד עם זאת בתקופה האחרונה, היחסים ביניהם סבלו ממתחים הדדיים. אך עדיין אין ספק שמדובר באובדן טרגי של הורה שהיו לה יחסים מורכבים איתו. למרות כל הבעיות שמהן הוא סבל, היא ניסה להשתפר והוא ניסה לטפל בעצמו.

למשל ב-2010 הוא נכנס למרכז גמילה, כדי לטפל בבעיית התמכרויות שלו, ומסתבר זה היה רעיון טוב כי זה שיפר את היחסים עם בני משפחתו, מה שהוביל לירידה בהתקפי הזעם מהם הוא סבל. אין ספק שמדובר ברגע קשה מאוד עבור זמרת שאיבדה את אביה בגיל צעיר יחסית ובצורה אכזרית. הוא הלך לעולמו בגיל 64, בתאונת פגע וברח. על פי הדיווח, רוברט יצא להליכה בלונג איילנד ובאיזור 18:15 בערב והוא נפגע בצורה קטלנית מרכב. לאחר יומיים, המשטרה כבר הספיקה לעצור חשוד בן 70 שככל הנראה היה הנהג הדרוס. המשטרה בהולוויד בודקים האם התאונה הייתה מכוונת והיה כאן נסיון חיסול חשבונות ונסיון רצח

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן