לינור מפורקת: רמי ורד הודיע להפקה שהוא עוזב את בית "האח הגדול"

האם רמי ורד באמת יעזוב את בית "האח הגדול" ? לאחר הביקורת בתקשורת וברשתות בעקבות השיחה עם לינור ששודרה אתמול בפרק, נפגש הדייר עם הפסיכולוגית שמלווה את ההפקה, והוא צפוי להתנצל על דבריו ושוקל לעזוב את הבית עוד הלילה.

התפתחות בענייני רמי ורד בבית "האח הגדול": הדייר ששגורר הרבה מאוד ביקורת בשל התבטאותיו, בעיקר כלפי לינור – שוחח היום עם הפסיכולוגית אשר מלווה את ההפקה ועם האח הגדול, והוא צפוי להתנצל על דבריו. נציין כי כל המשתתפים נפגשים באופן קבוע עם הפסיכולוגית.כמו שפרסמנו כאן היום (חמישי), היה נדמה שמבחינת הצופים נחצה קו אדום בכל הנוגע לשיחה שניהל רמי עם לינור, לאחר שדיברה עם יהודה – אחד מיריביו בתוכנית, והוא מאוד לא אהב את זה. השיחה ששודרה גרמה למאות צופים למהר לרשתות החברתיות כדי להביע זעזוע וכעס כאחד.

אביו של דניאל לוין, המשתתף בעונה, כתב: "מה שאנחנו רואים בימים האחרונים על המסך זו לא אסטרטגיה. זו אובססיה. אובססיה של גבר אלים שמוצא פורקן להתקפי הזעם והקנאה שלו על גבה של מי שאימץ כבת הזוג שלו (וזה ממש לא מעניין אותי בן כמה הוא או בת כמה היא). את הפוסט הזה אני כותב כאבא, כהורה, כצופה בתוכנית, כאזרח מודאג – ולא כאבא של דניאל.

"הפוסט הזה נועד להתריע ולפקוח עיניים. אני מתבונן באופן שרמי מדבר עם לינור, אני מקשיב לטקסטים, אני קורא את שפת הגוף – ועוברת בי צמרמורת מקפיאה. אני מזהה את המבט המפוחד שלה בעיניים, אני מאזין לטקסטים שהוא אומר לה ואני נחרד. ללא ספק הבחורה החכמה והחדה הזו במצוקה והיא כנראה לא מבינה את המשמעות, כי אין לה את היכולת לראות ולשמוע את מה שאנחנו הצופים עדים לו".

בסביבתו ומשפחתן של ורד דנים באפשרות לבקש להוציאו מהבית לאחר ההתנצלות, ובכך לסיים את השתתפותו בעונה לפני שהוא מאבד את דרכו. לפורטל עומרי חיון נודע שבמהלך היום נהל רמי כמה שיחות עם אנשי הפקת התוכנית ועלתה השאלה האם לעזוב את הבית זה הצעד הנכון בשבילו. גורמים בהפקה אמרו לפורטל עומרי חיון שיש סיכוי שנראה את רמי עוזב ב-24 שעות הקרובות את התוכנית – ההחלטה תתקבל בהמשך הלילה. נמשיך לעדכן.

מהפקת "האח הגדול" נמסר בתגובה: ״מבלי להתייחס לנסיבות הספציפיות הנוגעות לדייר רמי ורד, דיירי 'האח הגדול' משוחחים באופן תדיר עם האח הגדול וכן נפגשים באופן שוטף עם פסיכולוג״.

בלעדי! רוצים לראות את הסרטון פרידה של רמי מהבית? לינור בוכה כמו דנית ונופר על אליאב! סרטון קשה מאד לצפייה! לחצו כאן לצפייה ומעבר לעמוד הבא של הכתבה >>>

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן