בלי תחתונים: השמלה של נועה יונני נפלה בשידור חי והיא חשפה הכל!!!

דרמה בשידור חי! איך הגיבו דיירי הבית אחרי שנועה יונני לבשה את השמלה החדשה, היא הפכה לשיחת היום, אף אחד לא הצליח להסיר ממנה את העיניים

חייבים להודות בזה, נועה יונני הפכה להיות אחת המתמודדות המשמעותיות של העונה, אבל זה לא ההישג הכי גדול שלה עד עכשיו. אם אתם רוצים לדעת מה ההישג הכי גדול שלה בתוכנית, אתם צריכים לספור כמה ימים סך הכל עברו מאז שהיא נכנסה לבית האח הגדול, אנחנו נעזור לכם, נועה יונני מתחילה עכשיו את השבוע השלישי שלה בסך הכל בבית האח, ומהרגע שהיא נכנסה היא לא מפסיקה לייצר אש, והיא עושה את זה אפילו עכשיו, אתם חייבים לראות את השמלה החשופה שהיא לבשה היום בבית.

השמלה הזו הפכה לשיחת היום ובלבלה את כל הגברברים בבית ואנחנו בטוחים שהיא תגרום לבלבול דומה גם אצל הצופים של התוכנית. מי שניסה להוריד את נועה יונני בחזרה לקרקע היה דווקא המתמודד שהתקרב אליה הכי הרבה בשבועות האחרונים, ואנחנו מתכוונים לג'וזי זירה. שידוע בחוש ההומור החינני שלו. ג'וזי ישב בסלון בבית האח ודיסקס עם החברים עד שלפתע הגיחה נועה עם השמלה המהממת הזו.

כולם היו המומים ורק ג'וזי ניסה לעקוץ אותה ואמר לה: "את נראית כמו תפוז מלא ויטמינים". חייבים להודות שזו הערה מאוד משעשעת והיא באמת גרמה לכמעט כל מי שנכח שם להתפרץ בצחוק, כולל ליאור כלפון שאמר "איזה ג'וזי זה". גם זהבה בן אהבה את ההערה שלו ואפילו שדרגה אותה כשקראה לנועה "תפוזינה".  אפילו נועה חייכה לאחר שג'וזי אמר את זה. והיא אמרה לו שהיא מתכוונת לזכור את המחמאה הזו לכל החיים.

ההערה הזו של ג'וזי היא בדיוק הסיבה שגורמת לבחורות כמו נועה לרדוף אחריו, הוא פשוט מצליח לשמור על קור רוח כשהוא נמצא בסביבה שלהן. ולזרוק להן הערות כאלה שיש בהן קצת עוקץ אבל גם הרבה קסם. זה לא סוד שהקשר בין נועה לגו'זי ידע המון עליות וירידות, אבל תמיד יישאר ביניהם המתח הזה והחיבור שיש להם אחד עם השני. כזכור בעבר השניים היו בקשר רומנטי.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן