לא שמעתם? מה קרה לילד הקטן של עברי לידר?!

הזמר והיוצר עברי לידר, פירסם סרטון מרגש עם בנו הקטן אלבי באינסטגרם והגולשים התאהבו – אז מתי נראה את החיים של עברי ושל אלבי הקטן ב'מחוברים'? המשיכו לקרוא לחשיפת הפרטים!

כזכור, לפני כחצי שנה, עברי הביא לעולם את בנו אלבי באמצעות אם פונדקאית, כשההליך התרחש באלבמה, ארצות הברית. עברי חש התרגשות רבה וסיפר כי זהו חלום שהתגשם עבורו. מקור השם אלבי הינו "הלב שלי". בסרטון המתוק, נראה עברי שוכב על הרצפה כאשר בנו המתוק משחק בפניו של הזמר. בניגוד לסלבס אחרים, אשר מעדיפים לא לחשוף את ילדיהם מחשש לעין הרע, עברי חושף את פניו של בנו זהוב השיער ומשתף אותנו ברגע קסום מלא אהבה של אב ובנו.

עברי הוכיח כי לא פעם כי חיפש אהבה גם במדינות זרות, בין השאר עם יאן, איש הייטק מגרמניה למשך כ-4 שנים , וג'סטין מניו יורק, והפעם מצא אהבת אמת עם בן זוגו יונתן משוודיה, שבשנת 2019 עבר לגור עם עברי בתל אביב.

לראשונה בחייו, עברי ייחשף בתכנית "מחוברים", בעונה התשיעית . בעונה זו ישתתפו סלבס רבים כמו דור רפאלי, אחיה של הדוגמנית הבינלאומית בר רפאלי, שלאחרונה אימם נכנסה לכלא "נווה תרצה" ולראשונה נוכל לראות כיצד יתמודד הבן עם חסרונה של אמו . בנוסף ישתתפו גם מיכל אנסקי, לוסי אהריש ודורין אטיאס.

האמא של התינוק של עברי לידר יוצאת למלחמה: "תחזירו לי את התינוק שלי" – לצפייה בראיון הבלעדי עם האמא שמעוררת סערת ענק הקליקו כאן

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן