איתי לוי שוב פעם קורע את הלב ומפרסם סרטון מרגש עם אמא שלו

הרבה מכתב על מערכת היחסים של הזמר איתי לוי ואמא שלו. בסוף השבוע האחרון פרסם הזמר סרטון מהספה בבית שהוא שר עם אמא שלו כל מני שירים. לפני כמה שבועות איתי דאג לאמא שאושפזה בבית החולים

אמא של איתי לוי שרה איתו בשישי בערב כאשר היה קר ושניהם מתחת לשמיכות, בין היתר הם שרו את עמק הפרחים ואת השיר אמא שאיתי לוי כתב במיוחד עבורה. השניים העלו וידאו מיוחד בו איתי לוי נכנסה למיטה עם אימו ומבקש ממנה בכל פעם לבחור שיר. נראה שהוא מאד שמח איתה ביחד וגם אמא שלו קרנה מאושר למרות מצבה הלא פשוט שעובר עליה.

אנו נזכיר שרות לוי הייתה מאושפזת ואיתי לוי דאג שהיא עלולה למות. על הקשר הקרוב בין הזמר איתי לוי לאמו רות דובר ונכתב לא מעט, ולאחרונה הזמר המצליח שוב מוצא את עצמו בכותרות בהקשר למצבה הבריאותי של אמו. רות, כידוע, עברה אירוע מוחי בעבר וסובלת מבעיות רפואיות שונות. איתי מלווה אותה ומטפל בה לא מעט ולא אחת הוא סיפר בראיונות על הקושי והאתגר שעומד בפניו בכל מה שקשור לאמו.

בקרוב איתי לוי יחזור לעונה החדשה של הכוכב הבא ובינתיים הוא ריגש את הגולשים עם דואט שביצע עם אימו כשהם שרו את עמק הפרחים ואת השיר "אמא" שלו. לא מעט קרה לאיתי לוי בשנה החולפת. הוא נפרד באופן רשמי מאייל גולן והניהול של "ליאם הפקות", פתח חברת הפקות משלו וכמו כל זמרי ישראל, ללוי בוטלו עשרות הופעות שתוכננו מראש בעקבות התפשטות הקורונה. על מצב אימו הוא עדכן: "אמא שלי היא אישה שלא הכי חזק אצלה, יש בעיות לחץ דם ועוד עניינים. יש לה אירועים מוחיים. יהיה בסדר. אני מאמין שיהיה בסדר".

ראיתם את הסרטון העצוב של אמא של איתי לוי מפונה לבית חולים אחרי שהם שרו? – צפו בסרטון בעמוד הסודי שלי! לחצו כאן

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן