הדוגמנית טיטי איינאו פירסמה תמונות עירום שלה ללא צנזורה

אמנם קמפיינים רבים בוטלו, אבל זה לא עצר את טיטי איינאו מלהפיק יום צילום לעצמה ולהצטלם בלי בגדים בחלק העליון. מדובר באחד מהענפים הרבים שנפגעו בתקופת הקורונה אבל טיטי הפיקה יום צילום לעצמה יחד עם חבריה מהתעשייה שעזרו לה להוציא כמה תמונות נועזות ובלתי נשכחות.

טיטי איינאו הצטלמה בדרך שאנחנו לא רגילים לראות אותה, כשהיא טופלס לחלוטין. זה קרה מספר חודשים אחרי שהיא החלה לצאת עם מישהו חדש בחייה – כזה שעושה לה פרפרים בבטן וגורם לה לקרון מאושר. אגב, לא רק שאותו בחור מסתורי, שמתגורר לו בארצות הברית, עושה כל שביכולתו לזכות בליבה של הדוגמנית ההורסת, עכשיו הוא גם מצליח לגורם לה לארוז מזוודות, לעלות על מטוס ולטוס מעל עשר שעות רק בשביל לבלות איתו.

טיטי איינאו, שרק לאחרונה חשפה את הבעיה הרפואית של אחיה ויצאה בקמפיין גדול למען העמותה שעזרה להם הגיעה לשדה התעופה רגע לפני שהוא עומד להסגר וטסה לארצות הברית. כזכור, טיטי עוררה זעם בציבור אחרי שחגגה יום הולגת המונית בתקופת הקורונה. רבים יצאו נגד איינאו ועל כך שהחליטה לחגוג ולא ויתרה על אירוע המוני בתקופה הזו, על אף שהיה אז מותר לפי ההנחיות. רבים במקום לא עטו מסכה, מה שהוסיף לביקורת הציבורית בנושא. אחרי דיונים רבים בנושא וראיונות שסיפקה איינאו, הדוגמנית ומלכת היופי במיל' החליטה להרים לעצמה ביום צילום.

לאחר מכן איינאו חזרה לדירה די ריקה, בעקבות הפוסט שהעלתה וסיפרה על מצבה היא קיבלה מאות הצעות להתארח אצל עם ישראל. בשלב מסוים אפילו שקלה ברצינות לעבור לגור אצל משפחה נחמדה ברחובות. "זה הדהים אותי. באמת אין על עם ישראל בקטעים האלה. מלא אנשים שלחו לי הודעות, כתובות, אמהות אמרו שיש להן בית גדול ושאני רק אבוא. אנשים היו סופרים חמודים". היא סיפרה על המקרה המשעשע.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן