תאושפז בבית חולים פסיכאטרי? הדרדרות במצבה הנפשי של הדוגמנית סתיו סטרשקו: "אני אבודה"

ללא ספק ניתן לומר בלב גלוי כי שנה קשה מאוד ולא קלה בהחלט עברה על הדוגמנית סתיו סטרשקו, שמצאה עצמה נעצרת על ידי המשטרה לאחר מריבה קשה ואלימה עם בן הזוג, והאקס לימים אלו. בימים אלו, הכוכבת כותבת בפוסט אישי ומרגש על מצבה הנפשי הקשה ומספרת לכולם תוך שיתוף עמוק מה עובר עליה מאחורי הקלעים: "לא קל בכלל להתמודד עם דיכאון ואובדנות, אני לבד" – היא כותבת.

סתיו סטרשקו התפרסמה בגיל צעיר וקטפה קמפיינים רבים. היא פרצה לתודעה כשהופיעה בתכנית האחד הגדול וזמן קצר לאחר מכן היא כבר הכריזה וביקשה שיפנו אליה אך ורק בלשון נקבה. מאז הופעתה בריאליטי, סטרשקו הספיקה לקטוף לא מעט קמפיינים בארץ ובחו"ל ואפילו השתתפה בסרט קולנוע ישראלי שזכה לשבחים.

אך בימים אלו נדמה כי סתיו סטרשקו הולכת מעד אחורה ולא מצליחה להתמודד עם מצבה הקשה. תקופתה קורונה היא תקופה קשה לכולנו, ובדיוק ברגע שנדמה לנו שהסלבס והדמויות המפורסמות מצליחות לצלוח אותו יחסית בקלות, אנחנו מגלים עוד ועוד מקרים שמוכיחים לנו שבמבחן המציאות הדבר לא כך. סטרשקו בחרה לשתף את עוקבייה באינסטגרם אודות מצבה הנפשי הקשה, כשהיא לא חוסכת במילים.

במרכזו של הפוסט כותבת סטרשקו: "תודה רבה לכל מי שכתב ודאג לשלומי, אני בסדר. היה לי קתרזיס והתחשק לי לשתף, כי בסדר לפעמים לבכות, לא משנה כמה אנחנו חזקים כלפי חוץ, זה בסדר גם להיות פגיע, בשנתיים האחרונות אני מתמודדת עם התקפי חרדה ולאחרונה דיכאון, היו ימים שהייתי מתעוררת בבוקר ופשוט פורצת בבכי ולא עוזבת את המיטה וחושבת מחשבות טורדניות ומרגישה ממש אבודה… אני מודה מאוד למשפחה והחברים שלי שתומכים בי בתקופה הזאת ודואגים להרים אותי ולעודד אותי ואני מקבלת עזרה", כתבה.

עוד הוסיפה: "אנשים רבים מתמודדים עם קשיים נפשיים, במיוחד בתקופת הקורונה המטורפת הזו – הסגרים, הריחוק החברתי וחוסר הוודאות מחמירים את המצב, אין בושה בהתמודדות עם קשיים נפשיים, בלדבר עליהם ובלקבל עזרה. ההתמודדות עם התקפי חרדה, דיכאון ואובדנות היא לא קלה, בטח שלא אם מתמודדים איתם לבד. אנשים שחווים מצבים אלו לעתים מתכנסים לתוך עצמם ולא מראים זאת כלפי חוץ. תבדקו מה עם החברים והקרובים שלכם, במיוחד אלה שלא כותבים לכם בחזרה. ייתכן והם צריכים עזרה", היא מסכמת.

כזכור, בחודש דצמבר האחרון פרסמנו כאן בפורטל עומרי חיון כי השכנים של סתיו סטרשקו ועמית גל שמעו צעקות שהגיעו מהדירה של השניים ביפו. אחרי זמן מה, כאשר הקולות הגבוהים לא נרגעו השכנים הזמינו משטרה למקום. השוטרים שהוזעקו למבנה ראו את סטרשקו וגיל פצועים אחרי שהעימות ביניהם גלש לפסים אלימים. במשטרה לא לקחו את זה בקלות והחליטו לזמן את השניים לחקירה בתחנת לב תל אביב, הם שהו שם זמן רב עד השחרור. במהלך העדות לכך הם סיפרו שהעימות התדרדר לפסים של אלימות פיזית אבל בסוף הם שוחררו בערבות על ידי בני משפחתם, וקיבלו צו הרחקה זה מזו למשך יומיים. גיל היה מאורס בעבר לזמרת מיכל שפירא, והיחסים שלו עם סתיו עוררו בסביבתו סימני שאלה לגבי מיניותו.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן