וואלה הפתיע! זה המעשה המטורף שעשה אייל גולן לתינוקת הקטנה – מיאל גולן

עכשיו זה רשמי: לאחר שביתו הקטנה מיאל יצאה אל אוויר העולם, ולאחר שעברו מספר חודשים, אפשר להקליט לה שיר, ומוטב לעשות זאת שעה אחת קודם. אייל גולן שנחשב לזמר הלאומי, מחליט להקדיש שיר שלם אותו הוא כותב לכבוד בתו הראשונה מאשתו הנוכחית דניאל גרינברג.

קצת יותר מארבעה חודשים אחרי שנולדה, בתם המשותפת של אייל גולן ודניאל גרינברג מיאל, לאחר שנחשפה בפוסט מתוק במיוחד שהעלתה לאינסטגרם, בו היא מצולמת בתמונות שונות עם בתה הבכורה מיאל. דניאל גרינברג, שרק לאחרונה הביאה את בתה מיאל לעולם, מחליט אייל גולן להקליט שיר מרגש במיוחד בעבורה. ההחלטה על לכתוב שיר על מיאל הקטנה התבשלה אצל אייל גולן הרבה זמן בתקופת הסגר ועכשיו זה באמת עומד לצאת לאוויר העולם.

להזכירכם, אשתו דניאל גרינברג הייה צפויה להיכנס בקרוב לאח הגדול, לאחר שסיכמה עם הפקת התכנית כי היא תיכנס לבית המפורסם במה שמכונה "הכניסה השנייה", אל בית האח הגדול, כמובן. זוהי לא הייתה אמורה להיות הכניסה הראשונה שלה אל הבית, לאחר שהכוכבת כבר שהתה בו בעבר. על פי המקורבים, לאחר משא ומתן ארוך, ולאחר שהוצע לה לא מעט כסף – התפוצץ המשא ומתן בין הצדדים גרינברג לא תיכנס באמצע העונה לבית "האח הגודל"

גולשים ברשת שקראו את הפרסומים הראשונים חששו לדעת כיצד תסתדר דניאל ללא ביתה התינוקת הקטנה שנולדה רק לפני מספר קטן של חודשים… אחרים אמרו שדניאל תפרוש מהתוכנית המדוברת באמצע בשביל לחזור למיאל הקטנה. זוהי הייתה אמורה להיות להיות הפעם הראשונה שבה דניאל תעזוב את התינוקת לזמן כה ממושך, באותה התקופה צפויה מיאל לשהות את בעלה, הזמר אייל גולן ולצד קרובי משפחה נוספים שישמרו על הקטנה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן