מזל טוב! לליאן ואביתר מ"המירוץ למיליון" נולד בן זכר מהממם!!

תגידו מזל טוב! אביתר וליאן, כוכבי העונה האחרונה של המרוץ למיליון עברו את אחת המשימות הקשות בהצלחה והביאו סוף סוף אל אוויר העולם את בנם הבכור, שיהיה בשעה טובה, קול ששון וקול שמחה!

מסתבר שביתר וליאן לא חיכו יותר מדי כדי להביא ילד אל אוויר העולם, או ליתר דיוק- ילדה. הזוג האהוב במיוחד, שהתחתן מספר חודשים בודד לפני יציאתם אל תכנית המרוץ למיליון הפכו להורים טריים ומאושרים. לאחר לידת ביתם הקטנה הפכו הזוג למשפחה קטנה של ממש.

בתמונה אותה העלו מחדר הלידה בבית החולים, כתבו ההורים : "מרגישים מבורכים" (באנגלית) לצד התאריך 17.1.2021, לנו נותר רק לאחל לזוג מזל טוב ולשמוח בשמחתם שהתכנית מאחוריהם והם יכולים להתרכז בגידול ביתם הקטנה ולהניח את המשימות הקשות של המרוץ בצד. באחת התמונות כתבה ליאן: "Hello little one ❤️ welcome home", אביתר השיב לב בהומור בתגובה לפוסט: "מהה???!!! של מי היד פה מאמי ואיפה את?! לא היית בבית כבר כמה ימים מה קורה פה?!".

כזכור לכולנו, הזוג השתתף בתכנית המרוץ למיליון האחרונה שיצאה בעונה חדשה ובו בלטו במיוחד זוג צבעוני שלכוכבת שבו יש אח מפורסם. אביתר נגר הוא לא אחר מאחיה של כוכבת ה״איט גירלז״ אבישג נגר. אם הוא מוכר לכם, זה בטח כי ראיתם אותו באחד הפרקים בסדרה, כשאבישג הכניסה אותנו אליה הביתה. יפה לו.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן