צרות בגן עדן – תום חיימוב לגל גברעם: "אני מקנא באיך שאת מסתכלת על יהודה, את מאוהבת בו?"

מערכת היחסים בין תום חיימוב לבין גל גברעם בבית האח הגדול לא מותירה שום מקום לספק, הזוג שהכירו דרך בית האח הגדול נראים קרובים מתמיד, קרובים כל-כך שתום מאפשר לעצמו לפתוח את ליבו בפני גל ולהגיד לה בדיוק מה הוא חושב על מערכת היחסים שלה עם הדייר יהודה יצחקוב, קנאה או סתם חוסר פירגון? הכל בכתבה הבאה.

במהלך שיחה בחצר הבית של האח הגדול מספר תום לגל שלדעתו היא מרגישה משהו כלפי יהודה, הוא מוסיף וטוען כי הוא ממש מפחד מהדבר, הוא מנסה להתגונן, אך גל מרגיעה אותו ומשיבה לו: "למה נראה לך? אני חושבת שיהודה שחקן, אני לא מאמינה לשום מילה שלו". השיחה באה לאחר המשימה שנתן להם האח הגדול, במסגרת המשימה יהודה אמר לגל מספר מילים יפות ומחממות לב.

"אני מדבר מקנאה כרגע", הקפיד תום לציין במהלך השיחה שלו עם גל. והיא השיבה לו: "אתה מדבר מקנאה מטומטמת, אבל עדיין בראש שלי, הכול משחק, ועדיין מה שהוא עשה היה מעשה יפה, איך אני יכולה לראות מעשה כל-כך יפה ולא להגיד את זה? לא להגיד את דעתי? אבל אין לך מה להכניס משהו לראש, אני לא מפנה לזה אפילו מקום מחשבה ביום יום שלי. אז אתה מפנה לזה מקום מחשבה?"

כזכור לכולנו, עם פתיחת האח הגדול היה רושם כי בין תום לקארין היה חיבור מהיר ומאוד ברור, שבשבילו, באופן שנראה שהיא מאוד רגילה אליו. קארין דאגה לחייך הרבה ולתת רמזים פה ושם לעבר תום שמא אולי היא רוצה אותו. מצד שני מערכת היחסים בין תום לגל היא זו שבסוף נרקמה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן