"עבריינית מורשעת על פי דין בהווה" – מי לא ריחם על ציפי רפאלי?

את החודשים האחרונים מעבירה ציפי רפאלי בכלא נווה תרצה, כאשר בשבוע האחרון היא נמצאת בבידוד, לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה. מי שנכנס ביום ראשון האחרון לערך שעל שמה באינצקלופדיה החופשית 'ויקיפדיה' הופתע לגלות שנעשו שינויים בולטים במיוחד בעמוד שלה, שינויים שהופיעו למשך שעות ארוכות עם שורת קללות וכינויי גנאי שלא הופיעו קודם לכן.

לפורטל עומרי חיון נודע כי משתמשים וגולשים אשר חיפשו שילשום את שמה של האסירה המפורסמת בכלא והגיעו לדף הערך שלה בויקיפדיה, הופתעו מאוד לקרוא את הערך שעלה על שמה, אליו התווספו קללות ומשפטים שלא הופיעו קודם לכן- בערך המקורי. כך לדוגמא, בערך המקורי נכתב: "ציפורה (ציפי) לוין רפאלי היא דוגמנית עבר ואשת חברה ישראלית, אמם של הדוגמנים בר רפאלי ואון רפאלי והסוכנת האישית שלהם". אולם ערך זה עבר עריכה ושינויים ולא שונה למשך זמן רב למשפט שנכתב על ציפי נוסף המשפט "עבריינית מורשעת על פי דין בהווה", ובהמשך נוספו אפילו סוגריים ובתוכם נכתב: "מי שישנה את זה הוא בן ז##ה".

הערך עם השינויים הללו נותר עירום במשך שעות רבות בויקיפדיה מבלי שאף אחד טרח לשנות אותו חזרה לערך המקורי, וגולשים רבים ומשתמשים שונים סיפרו כי הספיקו לצפות בו ונדהמו לגלות את השינוי הפתאומי בערך. נכון לכתיבת שורות אלו, חזר הערך המקורי אל קדמותו.

למי שהספיק כבר לשכוח כבר למעלה ממאה ימים שלמים חלפו מאז שציפי רפאלי נכנסה לכלא לרצות עונש מאסר שנגזר עליה, אחרי שהיא ובתה הורשעו על פי הודאתן באי תשלום מס והעלמת הכנסות של יותר משלושים מיליון שקלים.  לאחרונה, אחרי שריצתה כמעט חמישית מעונשה, ציפי זכתה לביקור בכלא מבתה בר אשר התנהל בחשאיות, אולם מאותו המפגש, ובדיוק כאשר כולנו כבר חשבנו שרפאלי בדרך לסיים את העונש ולסגור את סאגת העלמת המיסים, נחתה על משפחת רפאלי צרה חדשה בכך שציפי נדבקה בנגיף הקורונה בבית הכלא.

כזכור לכולנו, ציפי רפאלי, בת ה-65, החלה את הריצוי בבית הכלא בחודש ספטמבר 2020. את גזר הדין היא קיבלה במסגרת הסדר טיעון, אחרי שהורשעה המשפחה בעבירות העלמת מס סכומים של כ- 35 מיליון ש"ח. כמו כן, ציפי רפאלי הגישה באמצעות עורכות דינה בקשת חנינה לשחרור מוקדם מהכלא. הנימוק לבקשה, שצריכה לקבל את אישור משרד המשפטים לפני שתוגש לנשיא ריבלין, הוא שמצבה הרפואי של רפאלי הידרדר מאז שהחלה לרצות את עונשה, והיא סובלת מבעיה חמורה בלבה, שמסכנת את חייה. למרות הבקשה, נראה כי רפאלי החליטה לוותר על הגשתה, והיא לא צפויה להשתחרר מוקדם מהרגיל. נאחל רפואה שלמה ובריאות!

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן