באמצע ההריון: אבא של אנה ארונוב אושפז בבית החולים

בימים אלו נמצאת אנה ארונוב בהיריון מתקדם, בדיוק בתקופה זו בוחרת ארונוב לשתף את קהל העוקבים שלה באינסטגרם על המצב הרפואי של אבא שלה שמאושפז כבר במשך למעלה משלושה שבועות בבית החולים. בפוסט מרגש היא כותבת שהיא מתגעגעת אליו, ושבגלל המחלה שלו ותקופת הקורונה, היא לא יכולה להיות ביחד איתו.

לצד הפוסט שלה הוסיפה ארונוב את הכיתוב הבא: "לא תמיד הכל בסדר. אבא שלי כבר שלושה שבועות בבית חולים. זה עצוב, זה כואב, זה מלחיץ. הכי נורא שאני אפילו לא יכולה להיות איתו בגלל הקורונה וההריון. לא נותנים לי להתקרב לבית חולים. אני חיה בין עידכונים טלפוניים מאמא ואחותי שמעבירות איתו 24/7, מבשלת לו אוכל ומתפללת לשלומו מרחוק. תשמרו על הבריאות, זה לא צחוק. כלום לא רלוונטי כשמישהו מהקרובים חולה, אבא אהוב שלי רק תהיה בריא כל השאר זה בונוס!"

גם התגובות לפוסט המדובר מחבריה האמנים לא איחרו לבוא. כך לדוגמא, סטטיק הגיב לה: "רק בריאות אמן", נטלי דדון כתבה: "חיבוק, אהובה" וצירפה סמייליז של לבבות. רוני דואני הוסיפה: "רק בריאות!", עידו גרינברג הוסיף : "חיים! בריאות ואהבה".

כיצד תעביר את הזמן הרקדנית המפורסמת עד שתקבל הודעה על התקדמות הטיפול של הרפואים באבא שלה? נחכה ונראה ונמשיך לעדכן אתכם בפרטים על מצבו. פורטל עומרי חיון מאחל רפואה שלמה ובריאות לכל בני המשפחה, לידה קלה לארונוב והמון אהבה!

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן