רונה נאמן מ"אהבה חדשה" מצטלמת עם נועה יונני רגע לפני שהיא נכנסת לבית "האח הגדול"

את נועה יונני כולנו כבר מכירים אחרי שכיכבה על המרקע הטלוויזיוני בתכנית "אהבה חדשה" ששודרה ברשת 13, דקות אחרונות לפני שהיא נכנסת לבית האח הגדול, בכניסת הדיירים השנייה, נועה יונני מתחזקת חברויות ודואגת גם לתעד את רגעיה האחרונים בעולם שבחוץ.

ימים ספורים לפני שהיא נכנסת לבית האח הגדול, נפגשה נועה יונני מ"אהבה חדשה" עם חברתה הטובה לתכנית רונה נאמן כוכבות "אהבה חדשה" ששודרה עד לאחרונה ב'רשת 13'. נאמן, משדרת בימים אלו פינה בתכנית של קובי מחט על כל מה שחדש ברשתות החברתיות. נועה, צפויה להיכנס לבית האח הגדול ביחד עם יוסי בובליל – כוכב "הישרדות" ודניאל גרינברג – אשתו של אייל גולן.

כזכור, נועה יונני עזבה את עומר בזמנו אחרי שגילתה שהוא יצא עם כסיף אבל מהר מאד התברר לה שהם רק ידידים ומיד יונני חזרה אליו. אלא שמאז יונני נצפתה בחזקת גבר אחר אי שם במיאמי הרחוקה, ממנה היא דאגה לחזור מהר מאוד על מנת להיכנס לבית האח הגדול.

האם גם רונה נאמן תצטרף לנועה יונני ותכנס איתה לבית "האח הגדול" באמצע העונה? כניסת הדיירים החדשים תתרחש בסוף החודש הקרוב ולבית צפויים להיכנס 6 דיירים חדשים כחלק מהכניסה השנייה לבית המפורסם במדינה – חלק היו מפורסמים וחלק ממש לא. רק הזמן יוכל לגלות לנו מה יעלה בגורלה של יונני בביתה אח הגדול וכמה רחוק היא תגיע – דבר אחד בטוח, הולך להיות מעניין.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן