אייל גולן ודניאל גרינברג מפרסמים עוד תמונות הורסות עם מיאל התינוקת הקטנה

מפגינים משפחתיות: אחרי ליאם גולן, אלין גולן ויאן גולן הצטרפה לאייל גולן גם מיאל לאחר שדניאל גרינברג ילדה בת לזמר. רגעים אחרונים לפני הכניסה שלה לעונה הנוכחית בבית "האח הגדול" נראה אייל גולן חוגג עם אשתו דניאל גרינברג וביתם הקטנה מיאל הקטנה בכמה תמונות מרגשות בשמש המלטפת של החורף הישראלי שהתעכב מעט השנה.

קצת יותר מארבעה חודשים אחרי שנולדה, בתם המשותפת של אייל גולן ודניאל גרינברג מיאל, שוב נחשפת בפוסט מתוק במיוחד שהעלתה לאינסטגרם, בו היא מצולמת בתמונות שונות עם בתה הבכורה מיאל. דניאל גרינברג, שרק לאחרונה הביאה את בתה מיאל לעולם, סיכמה עם הפקת התכנית כי היא תיכנס לבית המפורסם במה שמכונה "הכניסה השנייה", אל בית האח הגדול, כמובן. זוהי לא הכניסה הראשונה שלה אל הבית, לאחר שהכוכבת כבר שהתה בו בעבר.

על פי המקורבים, לאחר משא ומתן ארוך, ולאחר שהוצע לה לא מעט כסף – החליטו הצדדים כי גרינברג תיכנס באמצע העונה ותנסה להגיע עד לגמר ולהביא מיליון ש"ח הביתה. גם לפני כשלוש שנים דניאל נכנסה באמצע העונה במטרה להגיע לגמר אך יצאה ממנו מוקדם מאד. כעת, היא תקווה להגיע רחוק יותר.

מעניין יהיה לראות כיצד תסתדר דניאל ללא ביתה התינוקת הקטנה שנולדה רק לפני מספר קטן של חודשים… האם דניאל תפרוש מהתוכנית המדוברת באמצע בשביל לחזור למיאל הקטנה? זוהי הולכת להיות הפעם הראשונה שבה דניאל תעזוב את התינוקת לזמן כה ממושך, באותה התקופה צפויה מיאל לשהות את בעלה, הזמר אייל גולן ולצד קרובי משפחה נוספים שישמרו על הקטנה.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן