גילה אלמגור חושפת: "בעלי יעקב אגמון, שהלך לעולמו היה בוגד בי"

גילה אלמגור חושפת לאחרונה, בעלה המנוח, יעקב אגמון שנפטר בגיל 91 היה בוגד בה, בריאיון האחרון עמה היא מספרת שההוא אף ביקש ממנה שלא תבכה בלוויה שלו.

יעקב אגמון, שהלך לעולמו בגיל 91, לאחר זוגיות שהייתה גם חושפנית מצד אחד וגם אינטימית מצד שני עם אשתו, הלא היא גילה אלמגור, בת 82, ביקש ממנה שלא לבכות בלוויה שלו. הזוג נחשבו לשני ענקי תרבות ובסיפור חייהם הם מגוללים את סיפורה של התרבות הישראלית מראשיתה ועד ימינו.

העובדה כי בין גילה לבין בעלה יעקב התנהלה מערכת יחסים במהלכה הוא בגד בה מספר רב של פעמים, מתחברת לידיעה שלפני כ-15 שנה מי שהייתה מזכירתו של אגמון הגישה נגדו תלונה במשטרה בטענה כי ביצע בה מעשים מגונים בשלושה מקרים והטריד אותה מילולית ואף פיזית. לאחר שהתיק עבר לפרקליטות ונערך שימוע למתלוננת ולאגמון, הפרקליטות סגרה את התיק מחוסר ראיות מספיקות.

כזכור לכולנו יעקב אגמון, ניהל את התיאטראות הגדולים בישראל, בעלה של גילה אלגמור השאיר אחריו שני ילדים, נכדים ונינים. הוא נולד בשנת 1929 בפולין ועלה לארץ עוד לפני השואה. הוא עבד בקיבוץ הראל כמפיק אירועים ואחראי על ארגון חגיגות העשור למדינת ישראל. בנוסף אגמון ייסד את המסורת של בימות הבידור העירוניות ביום העצמאות עם הופעות אמנים וזיקוקי דינור וכן את חידון התנ"ך. במשך עשרות שנים שידר תכנית ראיונות בגלי צה"ל ואירח בה מאות מרואיינים, חלקם מהמוכרים באנשי העשייה במגוון תחומים ידועים בישראל. לאחר מכן הוא התמנה למנכ"ל תיאטרון הקאמרי, הקים את תיאטרון בימות ובשנות השבעים הקים את תיאטרון בית ליסין בתל אביב.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן