פרסום ראשון: ציפי רפאלי תפונה הלילה מכלא נווה תרצה לבית החולים?

ציפי רפאלי, אימה של הדוגמנית הבינלאומית בר רפאלי, מרצה ממש בימים אלו את עונשה בפועל בכלא "נווה תרצה", אבל בדיוק שחשבנו שהגרוע מכל קרה למשפחת רפאלי, עם כניסתה של אמא ציפי לתא המאסר, מסתבר שהצרות נחתו כפליים על המשפחה, ובימים אלו נדבקה ציפי רפאלי בנגיף הקורונה, וכעת טוען הרופא האישי שלה כי נשקף לה חשש ממשי לחייה.

כבר למעלה ממאה ימים שלמים חלפו מאז שציפי רפאלי נכנסה לכלא לרצות עונש מאסר שנגזר עליה, אחרי שהיא ובתה הורשעו על פי הודאתן באי תשלום מס והעלמת הכנסות של יותר משלושים מיליון שקלים.  לאחרונה,  אחרי שריצתה כמעט חמישית מעונשה, ציפי זכתה לביקור בכלא מבתה בר אשר התנהל בחשאיות, אולם מאותו המפגש, ובדיוק כאשר כולנו כבר חשבנו שרפאלי בדרך לסיים את העונש ולסגור את סאגת העלמת המיסים, נחתה על משפחת רפאלי צרה חדשה.

ציפי רפאלי, אמה של בר רפאלי, מרצה עונשה בימים אלו בכלא "נווה תרצה",  לפורטל עומרי חיון נודע כי רפאלי נדבקה בנגיף הקורונה במהלך עבודתה במטבח של הכלא. הרופא האישי של רפאלי ביקש להדגיש כי ציפי נמצאת בקבוצת סיכון ממשית – עקב הבעיה הקשה ממנה היא סובלת בליבה. עוד לפני שנמצאה חיובית לקורונה, ציפי רפאלי עברה בדיקה רפואית בבית הכלא שהעידה על החמרה מסוימת במצבה. הפרופסור יהודה אדלר, רופאה האישי של רפאלי הדגיש: "תוצאות בדיקת הקורונה האחרונה שנעשו לציפי ביום שני ה- 11 בינואר בבית החולים "אסף הרופא" מעידות על כך שהיא חייבת להתאשפז מידית כי נשקפת סכנה ממשית לחייה".

כזכור לכולנו, ציפי רפאלי, בת ה-65, החלה את הריצוי בבית הכלא בחודש ספטמבר 2020. את גזר הדין היא קיבלה במסגרת הסדר טיעון, אחרי שהורשעה המשפחה בעבירות העלמת מס סכומים של כ- 35 מיליון ש"ח. כמו כן, ציפי רפאלי הגישה באמצעות עורכות דינה בקשת חנינה לשחרור מוקדם מהכלא. הנימוק לבקשה, שצריכה לקבל את אישור משרד המשפטים לפני שתוגש לנשיא ריבלין, הוא שמצבה הרפואי של רפאלי הידרדר מאז שהחלה לרצות את עונשה, והיא סובלת מבעיה חמורה בלבה, שמסכנת את חייה. למרות הבקשה, נראה כי רפאלי החליטה לוותר על הגשתה, והיא לא צפויה להשתחרר מוקדם מהרגיל. נאחל רפואה שלמה ובריאות!

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן