זהירות, קורונה: עובדים בהפקת "מאסטר שף" נדבקו בנגיף – הצילומים יעצרו?

הדבר שהכי חששו ממנו ב"קשת 12" זה שהפקת "מאסטר שף" תעצר בגלל נגיף הקורונה. עכשיו נודע שהנגיף הגיע להפקת הריאליטי המצליח

מה קרה מאחורי הקלעים בהפקת ריאליטי הבישול האהוב של ישראל שחזר בימים אלו בעונה חדשה? בימים אלו, משדרת קשת 12 את "מאסטר שף" בכיכובם של השופטים מיכל אנסקי, חיים כהן, אייל שני וישראל אהרוני, שפוגשים מתמודדים באודישנים וקובעים מי יהיה המאסטר שף הבא של ישראל, אלא שלהפתעה הזו התכוננו אבל אולי לא באמת ציפו בהפקת התכנית.

בעיצומם של שידורי העונה, מתמודדים בהפקה של מאסטר שף עם וירוס הקורונה, שהגיע עד עליהם ולא פסח על אנשי ההפקה. בימים האחרונים, נודע לכל כי בהפקת התכנית נדבקו לפחות שני אנשי הפקה בנגיף ונמצאו מאומתים לו. בהתאם להנחיות הברורות של משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע עם אותם חולי הקורונה מההפקה, נאלץ להיכנס לבידוד מידי. במטרה לבלום את התפשטות המחלה בקרב אנשי וצוות הפקת התכנית מבצעים בימים אלו בדיקות קורונה לכל העובדים אשר לוקחים חלק בהפקת התכנית.

אז האם המתמודדים ימשיכו לבשל? או שהצילומים ייעצרו על מנת להתמודד עם הנגיף שהצליח לשבש כמעט כל תכנית אפשרית? לפורטל עומרי חיון נוגע כי ההדבקה המדוברת בנגיף לא תשפיע על שידור התכנית, והשידורים צפויים להתקיים כמתוכנן על אף הדרמה שנוצרה מאחורי הקלעים זאת בעקבות מוכנות מראש והקמת צוות גיבוי עתידי במקרה של הידבקות אנשי הפקה בנגיף המדובר. רפואה שלמה!

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן