מחפש אהבה? מצאנו את הפרופיל של יהודה יצחקוב מ"האח הגדול" באפליקציית היכרויות

האם יהודה יצחקוב מחפש אהבה? אחד הדיירים הבולטים והשנויים במחלוקת ביותר בבית "האח הגדול", יהודה יצחקוב חיפש למסד זוגיות ואולי אף להתחתן כאשר פתח פרופיל באפליקציית ההיכרויות "אוקיי- קיופד". אז האם הכוכב הצליח למצוא אהבה? או שהפרופיל נותר פתוח עם כניסתו לבית האח הגדול?

כוכב "האח הגדול" יהודה יצחקוב מוכר לכולנו לא רק מ"האח הגדול", אלא מתכניות ריאליטי אחרות עוד לפני כן דוגמת "האמזונס". בתחילת העונה החדשה של "האח הגדול" היה להרבה צופים תחושה שיהודה הולך להביא לבית כנות, ערכים ורגשות אבל הרבה צופים התאכזבו לגלות את הצד האלים ותוקפני שלו. אבל מה קורה בצד הזוגי של יהודה יצחקוב? פרופיל של יהודה באתר היכרויות נחשף לראשונה!

לקהל הצופים שלנו נזכיר שיהודה השיק כבר מספר פעמים בעבר זוגיות מפורסמת לעיני המצלמות, כמו זו שתוקשרה עם האקסית המפורסמת שלו שחר כספי. הזוג הלוהט הכיר בראליטי של קשת "המשימה: אמזונס" אי שם בשנת 2016 וכשחזרו לארץ נהלו מערכת יחסים פוטוגנית במיוחד שהסתיימה בפרידה קשה וכואבת.

מאז התגבר על הכאב יצחקוב והחל לחפש זוגיות חדשה באפליקציית ההיכרויות המדוברת, אלא שבדיוק אז הוא נכנס לבית האח הגדול, ומשם- הכול היסטוריה. אז מי עונה לכל עשרות ההודעות שמקבל יהודה באפליקציה מאז שהפך שוב פעם לכוכב בלב הפריים טיים הישראלי? כרגע נודע לנו שאף אחד לא מנהל את החשבון הזה והוא מוגדר כ"לא פעיל".

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן