הלם!? דניס והדר מ"חתונה ממבט ראשון" בהריון ראשון?

בודדים הזוגות שמצליחים לשמר זוגיות מלאכותית למדי שנרקמה על גבי המרקע הטלוויזיוני אל החיים האמתיים, גם אלו שמצליחים לעשות זאת, לא מחזיקים זמן רב ובמהרה המערכת הזוגית מתפרקת, כמו הזוג שירי ולירן מ"חתונה ממבט ראשון", אלא שבמקרה של הזוג דניס והדר – התמונה קצת שונה, והזוג משיק זוגיות מנצנצת שעושה לכולנו לקנא והאם השמועות על ההריון נכונות???

אחרי גל שמועות בתעשייה: האם הדר בריירמי באמת נכנסה להריון מדניס רוסקוב – בן הזוג שלה מהתוכנית "חתונה ממבט ראשון"? תמשיכו לקרוא ותגלו! מי שעוקב אחרי חשבונות האינסטגרם של הזוג, יכול להבחין כי צמד החמד מקפידים להיות ביחד כמעט כל הזמן ולהעלות פוסטים זוגיים משותפים מרובים. כך לדוגמא, בפוסט האחרון שהעלתה בעמוד האינסטגרם, שיתפה לוי את 66 אלף עוקבייה בתמונה זוגית אוהדת במיוחד של דניס ושלה לצד הכיתוב: "הלוואי והיינו יפים כמו שאנחנו בתמונות".

בפוסט אחר שלה כתבה הדר: "כששאלתי את דניס מה הוא חשב עליי כשהוא ראה אותי לראשונה תחת החופה, הוא ענה שיש לי "crazy eyes". לא אשקר, לא ציפיתי לתשובה הזאת וגם לא ידעתי למה הוא מתכוון". ומה לגבי כל השמועות על הריון ראשון של הצמד המאוהב מהפריים טיים? אתם יכולים כרגע רק לדמיין את זה כי אין הריון כזה, אבל מקרובים לזוג אמרו לפורטל עומרי חיון בשיחות סגורות שהם לגמרי בכיון של ילדים.

בכתבה למגזינה, סיפרה הדר כך: "דניס נטול אגו. אפשר לדבר איתו על כל נושא שבעולם, באופן הכי אינטימי ולא להיכנס לדרמות מיותרות ומטופשות. אם אני ארגיש שמשהו מפריע לי או פוגע בי, הוא לא יתקוף חזרה או ייכנס למגננה כמו שעושים הרבה גברים". "אנחנו עדיין נהנים מהזוגיות שלנו גם בלי טבעת נישואים. יש לנו זוגיות חזקה. בשנה האחרונה עברנו תקופה הפכפכה, שכללה צילומים, שידרים, והפרסום המתלווה לזה- זה לא היה פשוט. אנחנו כן רוצים יותר זמן של יציבות, וגם קצת זמן להתמודד עם קשיים אמתיים, שלא במסגרת התכנית", הוסיפה הדר בריאיון.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן